Fortnite yüklü iPhone 11 satmak

mrtchtshn

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
SHU
Merhabalar arkadaşlar. Fortnite yüklü iPhone11'im var biliyorsunuz son dönemde bu telefonların yüksek fiyata satışı söz konusu. Ben de açıkçası öylesine telefonumu 13000 TL'ye ilana koydum 12000 TL'ye şu an müşterisi var. Alıcı kişi Fortnite yüklü olarak telefonu verebilmem için Apple hesabım ile vermem gerektiğini, bu sebeple Apple hesabımı da verdiğime dair bir satış sözleşmesi talep etti. Kendi Apple hesabımdan çıktığımda uygulama silinir mi? Alıcının talep ettiği alışveriş güvenli midir veya Apple hesabımı vermeden Fornite yüklü şekilde telefonu satmamın bir yolu var mıdır? Çünkü mail hesabımı vermem gerekiyor ve her platformda yıllardır kullandığım mail hesabım bu.

Hesaptaki bütün bilgileri alıcıyla değiştir. Kayıtlı kartları kaldır. iCloud'daki Fotoğrafları sil. Uygulama yedeklerini sil. iCloud Anahtar Zinciri'ni sil. Kayıtlı parolalar varsa onları da sil. Yerinde olsam hesabı vermem. Hesap olayı bambaşka bir şey. Alan kişi de acaba bu Fortnite'a güncelleme nasıl gelecek? Diye düşünmüyor. Hadi diyelim uygulama içinden güncellendi. Sertifikalar 1 yıl sonra bitiyor. 1 yıl sonra ne yapacaksın? Appstore ile barışırlar mı? Hadi diyelim barıştılar olan senin hesaba olur. Mahremiyet diyorum yani. Fortnite yüklü diye de satış başlığı oluşturma bence. Herkes hesabını ister. Çünkü uygulama hesapta.

İstediğinizi yapın Fortnite'a bir sonraki güncelleme gelmeyeceği için bir sonraki güncelleme çıkana kadar çalışacaktır uygulama. Sonra çalışmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı