Fortnite'ı 4:3 oynamak ban sebebi mi?

Hocam satranç için bile hile yaparlar. Elbette çalışıp yapanlara bir şey demiyorum ama göz göre göre hile yapıp banlanmayan var.

Kaldırıldıysa neden bunun için konu açtınız?
Merak ettim internette 4:3 nasıl yapılır diye birçok video var ve ban riski içerip içermediğini öğrenmek istedim.

Merak ettim internette 4:3 nasıl yapılır diye birçok video var ve ban riski içerip içermediğini öğrenmek istedim.

Hocam bayağıdır kullanıyorum hiç bir şey olmadı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hayır be hocam. Ne ban riski. Ne olacak. Hem CSdeki gibi bir avantajı var mı? Yoksa hiç uğraşama.

Hocam FPS'yi bayağı etkiliyor.

Hocam satranç için bile hile yaparlar. Elbette çalışıp yapanlara bir şey demiyorum ama göz göre göre hile yapıp banlanmayan var.

Kaldırıldıysa neden bunun için konu açtınız?

Satrançta hile yapmak dünyanın en basit işi oynadığın siteden açabiliyorsun çünkü? Fortnite'ın anti cheati iyi ve her oyunda hile var yani boş bir yorum olmuş.

Ve ayrıca hocam Türkçe ise çok bir şey anlayamayabilirsiniz çok oynayan yok yabancı kaynaklardan yapıyorum ben. Oyun çok oynanmayınca TR'de videosunu çeken az oluyor.

Teşekkür ederim hocam.

Problem değil hocam. Her zaman :)

Yeni konular

Geri
Yukarı