Forum sitesi kurmak için tavsiye

Mesela en son aktifliği 2012 yılında kalmış fakat hala devam eden bir forum var. Oradaki insanların yazdıklarını derleyip kendim aktarsam bir problem çıkar mı?

Eskimiş konuların çok da dikkat çekeceğini sanmam sonuçta devir devran değişti adam Windows XP için yardım istemiş sende buna cevap üretip koyarsan ne kadar ilgi çeker ki?

Eskimiş konuların çok da dikkat çekeceğini sanmam sonuçta devir devran değişti adam Windows XP için yardım istemiş sende buna cevap üretip koyarsan ne kadar ilgi çeker ki?
Öyle değil hocam. X kişisi 2012 yılında başından geçen bir olayı ve çıkardığı dersi anlatıyor diyeyim bu şekilde yapacağım. Sosyal bilimler ağırlıklı olmasını istiyorum.

Öyle değil hocam. X kişisi 2012 yılında başından geçen bir olayı ve çıkardığı dersi anlatıyor diyeyim bu şekilde yapacağım. Sosyal bilimler ağırlıklı olmasını istiyorum.

Blog sitesi gibi bir şey olur.
Bence din ağırlıklı bir konusu olsun konuşulması çekinilen konuları ve sakıncalı konular ağırlıklı olsun bayağı etkileşim alınır bana kalırsa.

Dinde olacak kurarsam hatta mezhepler görüş ayrılıkları falanda olacak.

Bot hesaplar açabilirsin birkaç tane radikal görüşlü olacaklar bayağı militanlık düzeyinde konular açılırsa insanlar ya meraktan ya da cevap vermek için siteye gelebilirler.
Bir de sosyal medyada sende dini tartışmalara girip senin sitende açılmış olan konuları referans verebilirsin etkileşim açısından.
Bot hesap kullanman lazım birkaç tane oradan forum için örnek bir kullanıcı kimliği yaratabilirsin.

Bot hesaplar açabilirsin birkaç tane radikal görüşlü olacaklar bayağı militanlık düzeyinde konular açılırsa insanlar ya meraktan ya da cevap vermek için siteye gelebilirler.
Bir de sosyal medyada sende dini tartışmalara girip senin sitende açılmış olan konuları referans verebilirsin etkileşim açısından.
Bot hesap kullanman lazım birkaç tane oradan forum için örnek bir kullanıcı kimliği yaratabilirsin.
Mantıklı evet. Bakalım inşallah başarılı olur sürekli site aç kapa yapmaktan sıkıldım.

Reklamlar ile alakası yok iyi bir SEO altyapısı ve özgün içerikler Google'da öne çıkmaya yarar.

Reklamlarda bir etken ancak olmadığında Google seni göstermez gibi bir olay yok :)
Google göstermez dediğim kısım zaten SEO idi reklam değil cümleye eklememek benim hatam :D

Geri
Yukarı