Forum Yöneticilerine

• Konuyu başlatan Çağlar Jm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 994
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ç

Çağlar Jm

Ziyaretçi
1 Haftayı geçti forumda geziniyorum o kadar konu açıyorum bir kişi sorunuma çözüm bulamadı. Böyle forumculuk olmaz kimse kusura bakmasın. 2 -3 kişiyle bu iş yürümüyor demek ki. Makinem 2 defa veri kaybına uğradı kimse ilgilenmiyor. Bu işlerde acemi değilim sorunumu kendimde halletmeye çalıştım ama dediğim gibi mac konusunda uzmanda değilim. Recep bey belliki bu işe tek başınıza yetişemiyorsunuz haklısınızda belki ama burada benim bütün zamanımı harcamamda gereksiz bir durum. Bu forumun geliştirilmesi lazım. 1 haftadır uykusuz bu işlerle uğraşıyorum onca kurulum yapıp format yaptım ama hiç biri fayda etmedi biride mesaj atıp demiyorki nedir sorun? Yada ben mesaj atamıyorum neymiş 500 mesaj olucakmış ondan sonra özel pm atılacakmış. Bunlar saçma sapan şeyler burası bir paylaşım platformuysa bırakın insanlar istediği gibi özgürce iletişim kursun. :mad::mad:

Kardeşim öncelikle sakin ol. Bildiğin gibi bilgisayar kullanıcılarının çok büyük bir kısmı Windows kullanıyor. Mac ve hackintosh konusunda uzman çok az kişi var bu yüzden sorularına cevap alamayabilirsin. Ben de hala ekran kartımı tanıtamadım uğraşıyorum ama kimseye isyan etmiyorum. Kaynakların neredeyse tamamı İngilizce olduğu için tıkanıp kalıyorum.

Anlıyorum ama bir yardımlaşma olmalı. Bir imece olmalı ne böyle bu herkes başıboş bir iletişim kopukluğu var. Bilenler sanki çok meziyetmiş gibi paylaşmıyor bilgilerini yarım saatini verse biri bir resimli şema ayarlasa iş çözülür ama yok.

1 Haftayı geçti forumda geziniyorum o kadar konu açıyorum bir kişi sorunuma çözüm bulamadı. Böyle forumculuk olmaz kimse kusura bakmasın. 2 -3 kişiyle bu iş yürümüyor demek ki. Makinem 2 defa veri kaybına uğradı kimse ilgilenmiyor. Bu işlerde acemi değilim sorunumu kendimde halletmeye çalıştım ama dediğim gibi mac konusunda uzmanda değilim. Recep bey belliki bu işe tek başınıza yetişemiyorsunuz haklısınızda belki ama burada benim bütün zamanımı harcamamda gereksiz bir durum. Bu forumun geliştirilmesi lazım. 1 haftadır uykusuz bu işlerle uğraşıyorum onca kurulum yapıp format yaptım ama hiç biri fayda etmedi biride mesaj atıp demiyorki nedir sorun? Yada ben mesaj atamıyorum neymiş 500 mesaj olucakmış ondan sonra özel pm atılacakmış. Bunlar saçma sapan şeyler burası bir paylaşım platformuysa bırakın insanlar istediği gibi özgürce iletişim kursun. :mad::mad:

500 mesajdan sonra özel mesaj göndermenin neresi saçma ? Ben neredeyse 1 yıldır forumdayım forumun bana yardım etmediği konu yok.
500 mesajdan sonra özel mesaj göndermenin nedeni bazıları konu açamıyor direk mesaj gönderiyor.
Unutmayın Recep abi hep ''özel msaj gönderirseniz sadece siz konu açarsanız herkes bilir'' demişti.
Recep abi bu aralar meşgul galiba foruma çok az uğruyor. Video çekimi olabilir.

500 mesajdan sonra özel mesaj göndermenin neresi saçma ? Ben neredeyse 1 yıldır forumdayım forumun bana yardım etmediği konu yok.
500 mesajdan sonra özel mesaj göndermenin nedeni bazıları konu açamıyor direk mesaj gönderiyor.
Unutmayın Recep abi hep ''özel msaj gönderirseniz sadece siz konu açarsanız herkes bilir'' demişti.
Recep abi bu aralar meşgul galiba foruma çok az uğruyor. Video çekimi olabilir.

Saçma geçen eş zamanlı yardım alacaktım ama bu yüzden alamadım.

Forumda herkez bidiklerini paylaşıyor hatta bilmediklerini bile. :D
Ancak "Hackintosh" kullanan insan çok az bir kitleye sahip. Hal böyle olunca uzmanda azlıyor ve bütün uzmanlar ne yazık ki Technopat'a gelmiyor.
Emin olabilirsiniz ki bildiğimiz bir bilgiyi lüzumsuz olsa bile saklamayız.

İlk anlaşılması gereken şey; Yapmayacağınız işlere girişiyorsanız verilen bilgilerle yapın veya gelecek yardımı bekleyin. Gelmiyorsa vazgeçin. Burada herkes yardım edecek diye bişey yok, bilip bilmeyen ve yukarıda anlatılanlar gibi mac kullanan hemen hemen hiç yok.
Bu gibi unutulmuş sistemler vs bunlarla uğraşıyorsanız bilgili olmanız lazım. Hackintosh kurmak, Windows formatı atmaya benzemez. Her kullanıcıya yardım edilememesinin sebebi de her sistemin ayrı donanımlara sahip olup ayarların farklı olmasıdır. Her sistem parçası uyumlu değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi açabiliyor musun? Açabiliyorsanız Team Wiever ile bağlanıp sisteminize bakmak isterim. Kusura bakma konularını görmedim yada gözümden kaçmış yardımcı olmaya çalışayım.

Sistemi açabiliyor musun? Açabiliyorsanız Team Wiever ile bağlanıp sisteminize bakmak isterim. Kusura bakma konularını görmedim yada gözümden kaçmış yardımcı olmaya çalışayım.

Tamam hemen yazıyorum bir kaç dakika bekleyin.

- - - Güncellendi - - -

Şuan mace giremyorum verilerimin oludğu bölümle birlikte macin kurulu oluduğu bölümde .raw olmuş. Rezalet

-x yani güvenli modda açmayı denedin mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı