Foruma katkılı biri nasıl olunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlaşılmıştır.

Ben de aklıma gelenleri yazacağım :kedi:

@BERWAR İlk göz ağrım kendisi :kalp:

@ShadYaqz ilk adam akıllı konuştuğum kişi. @brkdnmz99 Hocamın konusunda tanıştık. Bu yüzden yeri ayrı.

@Nazım Paşa ve @JohnMacTavish ilk dostlarım. Her konuya etiketlerim (y)

@Barış Tolon SSD konusunda tartışsak da sevdiğim kıymetli hocam. Fikrini her zaman alırım.

@ibrahim zdemir Anakartının Pini yamulmuştu diye hatırlıyorum :D

Çok güzel sistemi var bir de ışıklı filan. Konularda cevaplarını görüyorum.

@Jira Hocam zaten efsane. Moderatör olduğu için etiketlemeye korkuyorum artık :penguen:

@Türkün Gücü Bazı markaları eziyor ama candır kendisi :D

@Hüseyin Ay Hocam da candır. Artık pek göremiyorum. Denk gelmiyoruz herhalde.

Burada, sosyalde herkes yardım amacıyla hareket ediyor.

3000 TL'lik bütçeye İ3 öneren bile. Niyeti kötü değil. Tecrübesiz olabilir ama yardım etmeye çalışıyor.

Önemli olan tecrübe edinerek kendini geliştirmesi. İşte o zaman tam anlamıyla katkısı olan birisi oluyor.
@brkdnmz99 ile nasıl tanıştınız acaba? Kendisi ile biraz konuştukda. :kedi:
@Neko

@rtakak Kendisi bir konu açtı ve bitmiyor. 50 Sayfa filan.

O konuda iki tane rütbe atladım. Sanırım ilk Centipat! daha sonra da Decipat! oldum :D

Picopat! mıydı yoksa ?:neo:

@rtakak Kendisi bir konu açtı ve bitmiyor. 50 Sayfa filan.

O konuda iki tane rütbe atladım. Sanırım ilk Centipat! daha sonra da Decipat! oldum :D

Picopat! mıydı yoksa ?:neo:
Bende sizi kendi konumda görmüştüm profil fotoğrafınızdan anlamıştım animeci olduğunuzu sonra mesajlarınıza baktım fikirlerinizi ve sempatik konuşmalarınızı beğendim. Sonra sizi daha çok konuda gördüm ve başka kişileride tanıdım sizin sayenizde . :neo:
@Neko

Bir hafta sonra sistemi alacaktım ve sistem toplama konusu açtım. Sağolsunlar hemen yardımcı oldular. E sonra sistem hazır iyi güzel hoş tam iki gün kalmıştı sistemi sipariş etmeye sonra bir yakınım dedi "Kaby Lake'ı bekle". Hadi neyse bekleyelim dedim Kaby Lake çıktı gene sistemi toplattırdım gene almama çok az kalmıştı, bu sefer " Ryzen'i bekle çok daha iyi gelecek" dediler. Ya tamam daha iyiyse alalım bu kadar bekledik bunu da görelim bari dedim Ryzen çıktı. Bu sefer kendim topladım yine sipariş ediceğim bu sefer RX 500 serisi çıktı. Dedim neyse ben en iyisi bu sistemi yazın alayım.:mad:
Şaka gibi ya.:)

Sosyale katkılı olmak için önce saygı gerekir bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı