Foruma katkılı biri nasıl olunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@CJack60 Hocamı unutmuşum :eek: Çok konuştuğumuz var halbuki. Kafa gitmiş.

@er36po Hocamı da :( Çok konuşmasakta profil fotoğrafını seviyorum :D

Sosyale bir katkim oldugunu düsünmüyorum, ama konu disi forumda muhabbet etmeyi ve genc arkadas ve kardeslerime gerektigi yerde önerilerde bulunmayi seviyorum. :)

@Barış Tolon @BERWAR @Silinen üye @Neko @JohnMacTavish @Nazım Paşa @ShadYaqz @FantastikTürk @SideWinder @Frosa @Neurevt @CJack60 Fikirlerini beğendiğim ve takdir ettiğim kişilerdir, ellerinden geldiği kadar katkıda bulunurlar. Daha bir çok kişi vardır eminim. Aklıma gelenler bu kadar.
Etiket için teşekkür ederim. Aynı düşüncedeyim. Siz ve diğer etiketli arkadaşlarda taktir ettiğim kişilerdir.

Bu arada Moderator olmuşsunuz hayırlı olsun. İyi çalışmalar.

@Murat5038 Murat abi onursal üye zaten, biz yokken buralarda o vardı. Katkı verdi mi diye sormak hakaret olur.
Katılıyorum. Güvenlik ve yazılım konusunda en sevdiğim kişilerdendir. Sağolsun abi bana çok yardımcı oldu daha önce.

Ben de aklıma gelenleri yazacağım :kedi:

@BERWAR İlk göz ağrım kendisi :kalp:

@ShadYaqz ilk adam akıllı konuştuğum kişi. @brkdnmz99 Hocamın konusunda tanıştık. Bu yüzden yeri ayrı.

@Nazım Paşa ve @JohnMacTavish ilk dostlarım. Her konuya etiketlerim (y)

@Barış Tolon SSD konusunda tartışsak da sevdiğim kıymetli hocam. Fikrini her zaman alırım.

@ibrahim zdemir Anakartının Pini yamulmuştu diye hatırlıyorum :D

Çok güzel sistemi var bir de ışıklı filan. Konularda cevaplarını görüyorum.

@Jira Hocam zaten efsane. Moderatör olduğu için etiketlemeye korkuyorum artık :penguen:

@Türkün Gücü Bazı markaları eziyor ama candır kendisi :D

@Hüseyin Ay Hocam da candır. Artık pek göremiyorum. Denk gelmiyoruz herhalde.

Burada, sosyalde herkes yardım amacıyla hareket ediyor.

3000 TL'lik bütçeye İ3 öneren bile. Niyeti kötü değil. Tecrübesiz olabilir ama yardım etmeye çalışıyor.

Önemli olan tecrübe edinerek kendini geliştirmesi. İşte o zaman tam anlamıyla katkısı olan birisi oluyor.
Sen de cansın seviliyorsun. Cezam vardı 2 hafta anca bitti. Artık buralardayım sana zahmet konulara etiketliyiver ki insanlara yardım edeyim. :)
@Jira Moderator olmayı siz mi istediniz? Yoksa sabah bir an kalktınız baktınız Moderator olmuşsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı