Forumda herhangi önemli bir yerde çalışan bir yetkili var mı?

Yeahhhhhh

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar ünlü bir firmada/oyunda sanal bir yerde çalışan destek yetkilisi veya admin var mi forumda? Mesela Google.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir Google çalışanın Türk bir forumda çalışmasının çok bir mantığı yok. Bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz özellikte bir mod yok forumda.

Genelde forumda zaman geçiren ve belli bir alanda bilgisi olan kişileri alıyorlar. Süper modlar tüm forumla ilgilenirken normal modlar belli bir kategoriyle ilgileniyorlar.

Bir Google çalışanın Türk bir forumda çalışmasının çok bir mantığı yok. Bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz özellikte bir mod yok forumda.

Genelde forumda zaman geçiren ve belli bir alanda bilgisi olan kişileri alıyorlar. Süper modlar tüm forumla ilgilenirken normal modlar belli bir kategoriyle ilgileniyorlar.
İlla google demedim biraz daha alt segmentteki markalarda çalişan bir kişide olabilir google abarttim biraz yeterki ünlü bir marka olsun.

@Yeahhhhhh bildiğim kadarıyla yok. Eğer varsa konuya gelip modun kendisi yazar zaten. Bakalım var mıymış? Sanmıyorum ama merak ettim.

Technopat'ta çalışanlar var direkt. Firma olarak firma hesapları da var ViewSonic mesela.

Bu arada heralde yanlış anlaşıldi bu konu googleda çalışan birinin burda mod olması degil ünlü bir firmada çalışan bir kişi technopat sosyali kullaniyor mu?

Geri
Yukarı