Forumda ısınamadığınız kişiler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsim vermeyeyim, 3 kişi var şu an kara listede. Onlara kesinlikle tahammül edemiyorum.

Bir de kullanmadığı ürün hakkında ahkam kesenlere dayanamıyorum. Ucuz haber siteleri ayarında bilgileriyle, belirli markalara karalama yapanlara cevap bile vermiyorum artık. Fanatik olmak her zaman kişiyi zararlı çıkarır. Önümüzde devasa bir bilgi yığını var ama onlar işine geleni cımbızlamakla meşguller. :)

Bir kesimin birbiriyle atışıp şakalaşıp, bir kesimin de kanlı bıçaklı mücadelelerini seyredebileceğiniz IMDB 08/10 Aksiyon, Komedi filmidir.

Konularına daha önce denk gelmiştim bu arkadaşın. Akıl sınırlarını zorlayan konulardı. Askerlik yapmaya gittiğinde çocuksu ruhunun öleceğinden vb. ciddi psikolojik problem içeren mesajlarının olduğu konuları var. Ayrıca bu forumun yaş ortalaması çok düşükmüş, olabilecek en kötü yoldan da olsa geçen hafta yaşadığım bir tecrübe sonrası görmüş oldum. Kısacası, çok ciddiye almayın bu tarz arkadaşların açtığı konuları.
Dediğine katılmıyorum.
@Autistic Boy Bu adama ısınan var mı merak ediyorum 🙂
Bu arada @Nazım Paşa ile ilk tanıştığımızda sinir olmuştum, ama sonradan ısındım ona🙂 @105993 ile de aynı şekilde(Her ikisi aynı konuda olduğu için tartışmıştık😂)
Ben 97 kiloyum. Etrafı ben ısıtıyorum. Onları ısıtmama gerek kalmıyor. :D Bu yağlarımla rahat ısınır heryer. 😂 Doğal gaza bile gerek kalmıyor soğukta. :D
Neyse biraz ciddi olma zamanı geldi. Benim anlaşabileceğim insanların bulunduğu bir yer sayılmaz burası aslında. Recep Baltaş ve Ali Güngör olmasa, muhtemelen burada olmazdım. İçeriklerini seviyorum. Ayrıca çok uzun süredir bu forum'a üyeyim. 2013 Yılından beridir Technopat'ın YouTube videolarını izliyorum. O zamanlar 1080p'den öte çözünürlük bile yoktu çünkü eski kamera kullanıyorlardı. O zamanlar daha yaka mikrofonu bile kullanmıyorlardı. Akustik yalıtımları dahi yoktu. Sesleri uzaktan ve yankılı gelirdi. Ali Güngör'ün bıyıklı zamanlarından bahsediyorum. Bu forum'da insanlara teknik açıdan destekte de bulundum. Teknolojiyi Technopat'tan öğrenenlerden de sayılmam. Technopat çıkmadan önce, LinusTechTips gibi platformlarda dolanıyordum. Bu forum'daki ilk üyeliğim, türkçe kural ihlali ve yanlış yere konu açmalar sebebiyle silinmişti. Bu sebeple şu anki üyeliğimde hesap oluşturulma tarihi "2014"tür.

Son düzenleme:
@166770, bana "kızgın" attı.
@Birisi, Mr. Ghost ile aynı.
@Cruslan, "bu konuyu açan kullanıcıyı banlardım" dedi.
@Taylor Swift Fan Cl, Mr. Ghost ile aynı.
@Nieagerams, önce bana "troll" dedi, ancak sonradan ısındım. :)
Ben üçüncüye ve beşinciye pek bir şey demiyorum. Ancak diğer beşi cidden sinir bozucu. "Kızgın" ifade bırakılmaktan nefret ederim.
@Silinen üye, listeyi 6 yaptığın iyi oldu. Herhalde savaş istiyorsun. Al o zaman. 7 oldu. @Kranovar ile birlikte. O zaman ifade bırakma savaşını açıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye, listeyi 6 yaptığın iyi oldu. Herhalde savaş istiyorsun. Al o zaman. 7 oldu. @Kranovar ile birlikte. O zaman ifade bırakma savaşını açıyorum.
Sen istiyor savaş ama ben istemiyor savaş. Ben istiyor barış ama sen büyüyünce. Ben yazmak sana Rus aksanlı çünkü sen anlamıyor Türkçe. Tamam mı şekerim?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı