Forumda küs olan üyeleri barıştırıyoruz

Kimseyle küs değilim. Kara listemde ki 68 kişi ile ya kısa tartışmalar olmuştur ama aşırı sinirimi bozmuştur, ya da her mesajına sinir olduğum saçma biridir göz ardı etmişimdir. Onun dışında pek bir şey yok. Konu sahibi ile pek aramız iyi olmasa da göz ardı etmek istemedim, kendisi ile tartışmak eğlenceli oluyor. 🙂

Kimseyle küs değilim. Kara listemde ki 68 kişi ile ya kısa tartışmalar olmuştur ama aşırı sinirimi bozmuştur, ya da her mesajına sinir olduğum saçma biridir göz ardı etmişimdir. Onun dışında pek bir şey yok. Konu sahibi ile pek aramız iyi olmasa da göz ardı etmek istemedim, kendisi ile tartışmak eğlenceli oluyor. 🙂

Bütün forumu engelleseydiniz hocam 68 kişi az olmuş.

Dosya Ekleri

• AA3E70F7-099E-43B7-A94C-58C53438F0EB.jpeg
    AA3E70F7-099E-43B7-A94C-58C53438F0EB.jpeg
    21,4 KB · Görüntüleme: 54
Eskiden sizi pek sevmezdim. Şu an ne büyük hatalar yaptığımı anlıyorum.
Hangi konudan dolayı bunu dedin bilmiyorum ama forumda bunu BERWAR ve bana kaç defa söylediler hatırlamıyorum. Genellikle din düşmanı, ukala, kendini beğenmiş ve terbiyesiz olarak görüyorlar. Sonra zamanla kitap açıp okuyanlar neden bazı söylemlere o kadar sert karşılık verdiğimizi anlıyorlar. Durumun 2+2=5 diyenlere karşı özel bir tavır olduğunu görüyorlar genellikle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı