Forumda nasıl resim paylaşabilirim?

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu forumda yeniyim, aynı zamanda ilk forumum. Kendi çektiğim birkaç fotoğrafı paylaşmak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Bu adrese bilgisayarından bir resim kaydet. Orada ''dosya seç'' seçeneğine tıkladıktan sonra resmini seç ''şimdi yükle'' seçeneğini tıkla.
3 tane adres verecek sana. Yanında forum yazan adresi kopyala açtığın konu da yada yorum da yazdığın yerin üstünde simgelerin 2 sağında resim var.
Ona tıkla kopyaladığın adresi yapıştır
.
Ok seçeneğini tıkla işlem tamamdır.

Bu kadar kolay... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Fakat Hızlı Resim 6 ay sonra fotoğrafları siliyor. İmgur kullanmak daha mantıklı.

O zaman ImageShack® - Online Photo and Video Hosting kullanın üyeliği İmgur'dan daha kısa ve aynı şekilde kolay. :)

- - - Güncellendi - - -

Mesela üyeliğimi girdim resim koydum. Uzun sürmesinin nedeni ne atsam diye düşündüm dedim sonra at bir tane diye rasgele bunu seçtim. :) Normal şartlarda resim atmak img ile üyeliğini girmek de dahil 1 dakikayı bulmaz. Hızlı resimde üyelik yok 30 saniyeyi bulur.

3 - 4 sene önce oynadığım oyunun fotoğraf kareleri hala duruyor img üyeliğimde... :) Bence güvenilir. En azından başıma bir şey gelmedi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı