Forumda olmasını istediğiniz özellikler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep abi son olarak bir şey sorucam. Vatan'dan sistem önerisi yaptığımız zaman bazen sistemin tamamını görmemiz için alt taraftan sağa doğru sürüklememiz gerekiyor. Bazen de tamamen ekran da kalıyor. Yani tam anlatamadım ama umarım anlamışsındır. Onu da düzelte bilirmiyiz? Yani tüm sistem önerisini yaptıktan sonra dümdüz karşımızda fiyat tablosu görünse. Bazen görünüyor bazen görmek için yana doğru sürmemiz gerekiyor.

Bence konu kapanmasın abi. Aklımıza geldikçe yazıyoruz iyi oluyor...

- - - Güncellendi - - -

Mesela düşünürken aklıma bir şey daha geldi. Üye olduğumuz tarih İngilizce görünüyor. Türkçe yapılırsa daha iyi olur.

Her sayfa için 100 mesaj biraz fazla gibi. Bu sayı 30'a indirilebilir mesela. Tabi sadece benim isteğimle değil.

Konuyu hortlattım ama forumda siyaset ve hükümet ile ilgili her şey yasaklansın, konuyu açan da engellensin. Burası teknoloji forumu, kıraathane değil.

Recep abi, bir konuyu 100 defa görmekten sıkıldı m. Bir sürü 2000tl sistem toplama konusu var mesela ancak insanlar bakmadan tekrar tekrar konu açıyor. Buna bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Vaktim kısıtlı olduğundan 10 sayfalık forum başlığını hatmedemedim. Daha önceden belirtildiyse affola.

Üyeler arası mesaj sistemi tesis edilse, böyle bir talebim var.

ÖM sistemi yapın. Banlı olunca bazen çok önemli bir konuda mesaj yazamıyoruz. Bari ÖM yazabilelim.

• @işareti ile kullanıcılardan bahsetme ve bahsedilen kişinin bildirim alması
  • Google+ entegrasyonu
  • YouTube linklerinin doğrudan video olarak gözükmesi
@Recep Baltaş

Abi bunlar zaten hali hazırda VBulettin 3.8.4 sürümünde dahi mevcut.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı