Forumda Paylaştığınız Windows 8 Pro Ücretli mi ?

Alii

Hectopat
Forumda paylaştığınız Windows 8 Pro ücretli mi? Bir de Windows 8'de bir program setup'u indiriyorum ve Windows özelliği yükle uyarısı geliyor bu da ücretli mi ?

Windows 7 USB-DVD Tool bunda oluyor. Bazı program setuplarındada oluyor. "Bu yüklemeyi atla." "Gerekli dosyaları kur Framework 2.0 ve 3.5 içerir." diye iki seçenek çıkıyor. Gerekli dosyaları kur seçeneğini tıklayınca kuruluyor ama iptal ettim bu ücretlimi?

Büyük harflerle yaza yaza söylüyorum bak ÜCRETSİZ. Ne Windows 7 USB Tool'u? Videoda o mu kullanılmış görmüyor musun? Ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum ki.

Windows 7 USB-DVD Tool bunda oluyor. Bazı program setuplarındada oluyor. "Bu yüklemeyi atla." "Gerekli dosyaları kur Framework 2.0 ve 3.5 içerir." diye iki seçenek çıkıyor. Gerekli dosyaları kur seçeneğini tıklayınca kuruluyor ama iptal ettim bu ücretlimi?
Netframework eksik olduğundan onları söylüyor, http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=225702
Bunu indirip yükleyin.

Egemen ben sana başka bir şeyi ücretsiz mi diye sordum. Videoya gerek yok zaten ben yaparım videosuz da. Windows 8'e geçince verdi bu hatayı hata değil de hata gibi.

Murat kardeşim çok teşekkür ederim.

"Forumda Paylaştığınız Windows 8 Pro Ücretli mi ?" başlıkta bunu yazdığınız için ben bunun cevabını verdim size. Diğer bahsettiğiniz şeyin cevabını da Murat arkadaşımız vermiş :)

Egemen ben sana başka bir şeyi ücretsiz mi diye sordum. Videoya gerek yok zaten ben yaparım videosuz da. Windows 8'e geçince verdi bu hatayı hata değil de hata gibi.

Murat kardeşim çok teşekkür ederim.

Yanlız bir sorun var :D Sizi ben hala Win7 de sanıyorum diye verdim. Verdiğimi kuramazsın zaten yüklü gelir. O hatayı almamak için. Aşağıda verdiğim linkten yapmaya çalışın.
.NET Framework 3.5'i Windows 8'e yükleme

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı