Forumda sık karşılaştığınız kişilikler

Sürekli oyunda veya bir uygulamada işlemci kullanımı yüksek, GPU kullanımı yüksek konuları açanlar ve bunların antisi işlemci kullanımı az, GPU kullanımı az diye konu açanlar. Gıcık oluyorum böyle demek ki ihtiyacı var veya yok o yüzden kullanıyor veya kullanmıyor neden dert ediyorsun bunu? FPS'in yerinde ise ne gerek var böyle bir şeye.

Beni sakın yanlış anlamayın ama anime takipçileri arasında bir gruplaşma olduğunu düşünüyorum. Özellikle de kulaklık konusunda bilgileri olmamasına rağmen kulaklık konularında çok fazla yorum yapıyorlar ve yaptıkları yorumlar da neredeyse aynı. Birkaç defa bunlara denk geldim ve tecrübe, deneyim paylaşımı yapamama rağmen bu adamlar ısrarla aynı şeyleri yapıyor. Anime takipçisi diye belirtmemin sebebi yanlış anlaşılmasın sadece ortak özelliklerinin bu olduğunu düşünüyorum.
Bir de demin gördüğüm bir şeyden örnek vereceğim. Hard disk yuvasına SSD takılır mı diye soran birine bir kişi değil birden fazla kişi aynı yorumu yapmış. Sürü psikolojisi olsa gerek, ne denebilir ki ?

Beni sakın yanlış anlamayın ama anime takipçileri arasında bir gruplaşma olduğunu düşünüyorum. Özellikle de kulaklık konusunda bilgileri olmamasına rağmen kulaklık konularında çok fazla yorum yapıyorlar ve yaptıkları yorumlar da neredeyse aynı. Birkaç defa bunlara denk geldim ve tecrübe, deneyim paylaşımı yapamama rağmen bu adamlar ısrarla aynı şeyleri yapıyor. Anime takipçisi diye belirtmemin sebebi yanlış anlaşılmasın sadece ortak özelliklerinin bu olduğunu düşünüyorum.
Bir de demin gördüğüm bir şeyden örnek vereceğim. Hard disk yuvasına SSD takılır mı diye soran birine bir kişi değil birden fazla kişi aynı yorumu yapmış. Sürü psikolojisi olsa gerek, ne denebilir ki ?
Anime kızları kulaklıklar hakkında daha fazla mı öneri yapıyorlar yani? :D Değişik.

Son dediğiniz şey için size katılıyorum.
Hocam bu konunun 5. sayfasında yazmıştım, tanımadığınız birinin yazdıklarınızı bu kadar içinize dert etmeyin. Küçük şeyler bunlar. Zarar görürsünüz.
Tamam.

Geri
Yukarı