Forumda yıllardır aranan kahin bulundu!

Wow.
1595631918844.png

Biz nereden bilelim onun arkadaşı olduğunu değil mi?
Ayrıca konu eğlence gerek yok kasmaya değil mi?
Hocam kasan kim zaten. Ama çok belli arkadaşı olduğu ki siz de fark etmişsiniz zaten.
Neyse size iyi eğlenceler o zaman ne diyim konu başlığını görünce daha garip bir şey bekliyordum çünkü forumda 10 kat daha absürt kahinlik olayları görmüşlüğüm var. ;)

Ne var bunda normal bir şey? Belli ki aralarında iddialaşmışlar.
Hayır Alı dediğimiz kişi Efe'nin arkadaşı. Adam oyunun ismini yazmış eee sonuç nedir kahinlikle ne alakası var?
Bu arada @Efe10 Kardeşim PUBG lite da darboğaz yapacağını sanmam malum o oyun R3 2200G nin APU suyla bile çalışır. Zaten darboğaz olsa bile ayar yükseltince FPS artmaz mantık dışı bu. Ciddi anlamda darboğaz varsa ayar yükseltip ekran kartına daha fazla yük bindiririsin FPS in sabit kalır ama artmaz bir de giren drop azalır.
Biliyorum öyle olduğunu fakat o sadece PUBG Lite için söylemedi bunu diğer oyunlar için de söyledi.

Biliyorum öyle olduğunu fakat o sadece PUBG Lite için söylemedi bunu diğer oyunlar için de söyledi.
Hocam diğer oyunlarda darboğaz yapabilir mümkün ama ayar yükseltince öyle fazla bi FPS artmaması gerek. Çünkü mantıksız yani senin ekran kartına daha fazla yük bindirmen darboğazı azaltıyor ama oda düz mantık yani işlemci %100 iken ekran kartı %70 se ayar yükseltince ekran kartı %80 olur darboğaz azalır ama işlemci sınıra dayanmış zaten FPS artmaz.
Belki bazı oyunlarda ayar yükseltince artabilir ama çok karşılaşılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı