Forumdaki en havalı meslek kimin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Sylveon Bak daha önce de konu kilitlenip temizlenmeden önce gelip kavga çıkardın, bir sürü konuda bunu yapıyorsun. Konu temizlenmiş sen gelip hâlâ kavga çıkarma peşindesin. Yancın da var, geçen yıllarda "abi" dediğiniz kişiyle şimdi aranız kötü diye toksiklik yapma hakkınız yok.
Bir şey yazmayı düşünmüyordum ama bu mesaj aşırı komiğime gitti.

İnsanlar hakkında fikirlerim değişmiş olabilir, o kişi değişmiş olabilir.

Ben şahidim geçmişe. Ayrıca Jira'yı foruma dönmesi için de ikna eden ben oldum, sırf sizin gibilerin ağzına laf vermemek için gelmeyecekti. O lafları söyleyeceklerin lafına mı takacaksın kafanı diyerek ikna ettim. Sizleri ilgilendirmeyen, arka planını bilmediğiniz konularla boş boş laf edip huzur kaçırmayın.
O zaman ben şöyle yapıyorum gibisinden yorum yapılmaması daha doğru değil mi?

Meraklısına, konunun akışını bozan tartışmamız şuraya taşınmış. Bahanesiyle biraz daha ilgi çekebilir belki.

O zaman ben şöyle yapıyorum gibisinden yorum yapılmaması daha doğru değil mi?
Adam forumu bıraktı, üstünden de epey zaman geçti kendim zorladım birkaç kişinin (tabiri burada yazarsam ban yerim) lafına göre mi hareket edeceksin diye. İkna ettim döndü, seni ilgilendiren kısım nerede? Sen kendi işine (ya da işsizliğine) bak hadi. Bundan öncekinde bir şey demeyeyim dedim, orta yolu bulurum belki dedim ama sen laftan anlamıyorsun.

Bel altı vurmayı da bırak, gerçek hayatta tırnağı olmadığın kişilerle bu forum sayesinde muhatap olabiliyorsun diye haddini aşma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı