Forumdaki en havalı meslek kimin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biri 4 yılda diğeri 3 yılda 20 binden fazla mesaj yazmış. Bu kadar kısa sürede bu kadar yüklü miktarda mesaj yazarsa doğal olarak kafayı bozar insan. Ben yazsam ben bile kafayı yerim. Birkaç ay dinlenmeleri şahsen faydalarına olacaktır.
Katılıyorum. Hatta Jira son mesajında fena verdi ayarı, konu kilitlenmese kötü şeyler olacaktı. 😅

Ah @Yener K. abim ah o da 6 ayda 10.000 mesaj yazdıktan sonra bir anda gitti. Dinlene dinlene yazmak en mantıklısı, "kararında" bırakmak gerek.

Kimse yazmamış en havalı mesleği, en havalı meslek stajyerliktir, stajyerlik. Kendini her şey zannediyorsun sonra anlıyorsun ki bi halt değilsin. İşte anlayana kadar çok havalıdır bu meslek.

Senin adına hayırlısı olur umarım ama bu hayalle yola çıkıp da birkaç yıl içinde başını masaya vurmayana pek denk gelmedim kariyerimde söyleyeyim. Ben de dahil... :D
Hadi hayırlısı. Ben azimli ve hırslı olmaya devam edeceğim. Sen öyle deyince bir an kötü hissettim.

Kafama vurmam merak etmeyin. En fazla denedim ve kendimi geliştirdim. En azından bir alanda bilgim var derim. Bilgisayar mühendisi olamadık diye kendimi hırpalamam. 1-2 sene çok erken ya daha 4-5 senem var benim. 9. sınıfım daha.

Kendi tatilimi kendim veriyorum ben, moderatör arkadaşları yormuyorum 😎
Forumun büyük kahramanı Jira moderatörlere iş yükü yapmıyor, helal olsun (!)

Bilgisayar mühendisi olamadık diye kendimi hırpalamam. 1-2 sene çok erken ya daha 4-5 senem var benim. 9. sınıfım daha.
En kötü benim gibi farklı bir alanda kendini geliştirip çalışırsın. Dediğin gibi olmadım demezsin en azından. :D

Forumun büyük kahramanı Jira moderatörlere iş yükü yapmıyor, helal olsun (!)
Oh shit, here we go again. Karşılık vermeyin birbirinize lütfen. Atma işte şu zehirli oku. Bari moderatörlere acıyınız.

Kim konuşmayı bırakırsa büyüklük onda kalıyormuş diyorlar. 🤫

@Sylveon Bak daha önce de konu kilitlenip temizlenmeden önce gelip kavga çıkardın, bir sürü konuda bunu yapıyorsun. Konu temizlenmiş sen gelip hâlâ kavga çıkarma peşindesin. Yancın da var, geçen yıllarda "abi" dediğiniz kişiyle şimdi aranız kötü diye toksiklik yapma hakkınız yok. Gerçek hayatta gördüğünüzde ailelerinizin paçalarına sığınacağınız kişilere klavye başından laf etme huyundan vazgeçmenizi öneririm.

Ben şahidim geçmişe. Ayrıca Jira'yı foruma dönmesi için de ikna eden ben oldum, sırf sizin gibilerin ağzına laf vermemek için gelmeyecekti. O lafları söyleyeceklerin lafına mı takacaksın kafanı diyerek ikna ettim. Sizleri ilgilendirmeyen, arka planını bilmediğiniz konularla boş boş laf edip huzur kaçırmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı