Konu dışı bölümünde kalitenin düşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Havacı olmak veya olmamak değil mesele. Sıkıntı forumun sırf @painkiller @Jira hava ile ilgili meslek yaptığı içi hem havalı bulup hem havada olması demesi.
E desinler ne olacak. Hatta fark etmemişim bile bunu. Sadece insanlar mesleğimi havalı buluyorsa teşekkür etmek kalır bana o kadar. Yani birileri "painkiller havacıymış" dediklerinde oturma organım sandalyeden yükselmeye başlamayacak sonuçta🤣 Öyle küçük egolara gerek yok zaten hiç.

Gerek yok böyle şeylere hem bence.

Havacı olmak veya olmamak değil mesele. Sıkıntı forumun sırf @painkiller @Jira hava ile ilgili meslek yaptığı içi hem havalı bulup hem havada olması demesi.
Sürekli senin değişik cevaplarına denk geliyorum da yazmak buraya nasip oldu. 22 bin mesaj atmışsın düzgün mesajına ya ben denk gelmedim, ya da sen yazmamışsın bilemedim.
İki veya üç insan düzgünce konuşuyorsa direkt huzur bozan tiplerdensin.

Son olarak şu capsi bırakarak ayrılıyorum. Bizi bitirdin be.
images.jpeg-1.jpg

Bunu sen söylemeyene kadar anlamamıştım bile. Demek ki bunu biz bile anlamayıp önemsemiyorsak, senin o güzel kafanı bunlara yorup konuyu amacından saptırmana gerek yok.
Yorduğum yok anlamam 1 saniyemi aldı sanırım onun için üzülmeyeceğim.

Konu dışında özgürce fikrimi belirtebilirim diyebilirsin ancak konudan saptığın an mesajın gereksiz kategorisine girer. 3 yıllık üye, en fazla mesaja sahip üyelerden biri olarak bunu bilmen gerekiyor.
Bilmediğimi nereden biliyorsunuz? Gereksiz konulardan gereksiz mesaj almak kadar saçma bir şey yok ama forum içerisinde çifte standart olduğu için cezayı ben alacağım.

E desinler ne olacak. Hatta fark etmemişim bile bunu. Sadece insanlar mesleğimi havalı buluyorsa teşekkür etmek kalır bana o kadar. Yani birileri "painkiller havacıymış" dediklerinde oturma organım sandalyeden yükselmeye başlamayacak sonuçta🤣 Öyle küçük egolara gerek yok zaten hiç.

Gerek yok böyle şeylere hem bence.
Sizin olmasa bile foruma girme amacı tek ilgi kasmak olan kişileri için önemli.
Konu dışı denildiği zaman da senin bu yorumların geliyor akla. Bu da zaten pek kaliteli bulunmayan bu kategorinin kalitesinin hepten düştüğünü kanıtlıyor maalesef.
Yapacak bir şey yok ama çözüm belli.

E onları o küçük egolarıyla bırak, kurtaramazsın zaten ama kendine tepki çekmene değer mi yani:) Buradan para mı kazanıyoruz sanki ilgi kasayım takipçi kasayım diye uğraşır insan zaten, ben de bunu anlamıyorum hiç:)

E onları o küçük egolarıyla bırak, kurtaramazsın zaten ama kendine tepki çekmene değer mi yani:) Buradan para mı kazanıyoruz sanki ilgi kasayım takipçi kasayım diye uğraşır insan zaten, ben de bunu anlamıyorum hiç:)
Keşke anlasak ama yönetim ego kasmaları için olanak sağlıyor ve gözlerime ağrılır giriyor.

Burada ne güzel konuşuyorduk. Geldin tabiri caizse bütün güzel havayı kaçırdın. Canım sıkıldı merak ettim ve sordum. İnsanları az da olsa tanıdım. Neden gelip keyfimizi kaçırıyorsun? Rahatsız oluyorsan mesaj yazma. Dışarıdan o kadar itici görünüyorsun ki anlatamam.

Keşke anlasak ama yönetim ego kasmaları için olanak sağlıyor ve gözlerime ağrılar giriyor.
Salla boşver ya, sanal bir forum işte eğlenmene keyifli zaman geçirmene bak yoksa ne işe yarar zaten buralar.

Aklındaki çözümü bilmiyorum fakat bendeki çözüm insanları kendi haline bırakmak. Konu dışında gereksiz konular açıldığı oluyor, bazen ben de onaylamıyorum. Fakat hiç bu tarz mesajlar yazmıyorum.

Zaten buraya yazdığım mesaj da Jira'nın mesleği ile konu başlığı arasındaki bir espriydi. Jira'nın buradaki konumuyla alakası yok, beğeni kasmak ile de alakası yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı