Konu dışı bölümünde kalitenin düşmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Jira forumun yüzde 95'ine saldırıyorsun yani.
Kimseye saldırdığım yok. Bu üyenin bana karşı yaptığı ilk taciz hareketi değil bu. Forumda rahat durması için defalarca uyarmama rağmen aynı hareketleri yapmaya devam ediyor.

Konunun en başına dönerseniz kimin alaycı tavırla kavgayı başlattığını görebilirsiniz.

Kimseye saldırdığım yok. Bu üyenin bana karşı yaptığı ilk taciz hareketi değil bu. Forumda rahat durması için defalarca uyarmama rağmen aynı hareketleri yapmaya devam ediyor.
Herkes gibi “Jira, Jira ” diye dolaşacak halim yok sizin orada burada övenler ile takılabilirsiniz.

Herkes gibi “Jira, Jira ” diye dolaşacak halim yok sizin orada burada övenler ile takılabilirsiniz.
Sende çok büyük bir ilgi eksikliği var, ilgi eksikliğini foruma verdiği katkılarla sevilmiş kişilere (mesela ben, bir başkası da olabilir, isimler fark etmez) saldırarak gidermeye çalışıyorsun. Çünkü sizin gibilerin sempati ya da antipati toplayarak dikkat çekmesi fark etmiyor, amacınız sadece dikkat çekmek.

4 yıldır burada olarak insanlara bilgim doğrultusunda bir şeyler katmaya çalıştım, bunun karşılığında birkaç insanın sevgisini ve sempatisini kazanmış olabilirim. Sevgi - saygı güzel duygulardır, bunlardan mahrum büyüyünce ne demek olduğunu anlayamaman normal tabii ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı