Forumdaki en yönlü üyeler kim?

Düğün mü dedin :) Sözünü unutma bak :p
Hatırlat hemen:) Harf alayım:)
Hayırlı olsun, mutluluklar dilerim. Bir de 330'lu ya da 350'li pastamı isterim ona göre :D
"Fiyuuu" diye fırlatarak servis etmek vardı ama fizik yasaları izin vermiyor maalesef🤣 Ayıpsın pasta köpeğin olsun:)
Hayırlısı olsun abi sen mi evleniyorsun yoksa çocuğun falan mı evleniyor?
Ben evleniyorum:) O kadar yaşlı mıyım ben ya:) İntihar için hapları aldım elime bak ona göre🤣

B-777 daha güzel değil miydi?
Yoksa onu yapamıyorlar mı?
Ben Boeing'ciyim o Airbus'cu. Adamın en güzel ve mutlu gününde şimdi daha çok sevdiği şirket varken karıştırmayalım onları :D

Ama bak 777'yi teklif ederim ben kendisine :D

Hatırlat hemen:) Harf alayım:)

"Fiyuuu" diye fırlatarak servis etmek vardı ama fizik yasaları izin vermiyor maalesef🤣 Ayıpsın pasta köpeğin olsun:)

Ben evleniyorum:) O kadar yaşlı mıyım ben ya:) İntihar için hapları aldım elime bak ona göre🤣
En büyük dilim benim :p

Ben Anıl abiyi Youtube'da gördüğüm için ondan öyle dedim, belki çocuğu var diye sandım. 😀
Kaleci kedi videosu da vardı hattı öyle hatırlıyorum :)

Ben Boeing'ciyim o Airbus'cu. Adamın en güzel ve mutlu gününde şimdi daha çok sevdiği şirket varken karıştırmayalım onları :D
Aradaki buzları eritmek için bir fırsat olabilir.
Boeing tarafına çekelim :)

İyi mutluluklar dilerim.
Çok sağol dostum:)
Ama bak 777'yi teklif ederim ben kendisine :D
Hepsinden yaptırıp Apron efekti mi yaratsak acaba:)
En büyük dilim benim :p
Katlı pastanın en alttaki büyük katı sana fırlatacağım:)
Kaleci kedi videosu da vardı hattı öyle hatırlıyorum :)
Sırf buraya yükleyeceğiz diye konsepti bozduk, sonra da öyle kaldı zaten🤣

Çok sağol dostum:)

Hepsinden yaptırıp Apron efekti mi yaratsak acaba:)

Katlı pastanın en alttaki büyük katı sana fırlatacağım:)

Sırf buraya yükleyeceğiz diye konsepti bozduk, sonra da öyle kaldı zaten🤣
3 farklı mesaja farklı tepki verdim neyse en iyisi Muhteşem ifadesi kalsın.

Aradaki buzları eritmek için bir fırsat olabilir.
Boeing tarafına çekelim :)
Elimizde bu var ama ben istiyorsan 777'de yaptırırım size. Yeter ki 777 isteyin :D Valla yine konuyu ne yapıp ne ettik uçaklara getirdik, helal olsun bize :D

Bu AirBMC olmuş :D
XXX.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı