Forumdaki kız PP akımına dur de!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tartışmaya gerek yok arkadaşlar eğlen, geç. İki gündür böyle kendiyle çelişen elemanlar geliyor umurumda değil açıkçası göz ardı edip geçin.

Selam. Ben eldrithc. Forumda bu aralar fark ettiğiniz üzere yaklaşık 20 kişi "dasha taran" adlı Rus modelin fotoğrafını profil olarak kullanıyorlar ve bu bir akım haline geldi. Şahsen ben ve benim gibilerin artık bu durum hoşuna gitmiyor her sayfada bu kızı görmekten bıktık. Bizde "dasha taran imha timi" (D. T. I. T) adlı bir karşı akım yaratmaya karar verdik. Dasha taran profil fotoğrafını editleyerek burada paylaşacağız. Siz de bu saçma akımdan bıktıysanız kardeşlerim ekte bıraktığım profil fotoğrafını kullanabilirsiniz. Madem onlar bir akım yaratıyor biz de karşı akım yaratıyoruz. Şimdiden birkaç kişi olduk, karşı akıma katılan herkese teşekkürler!

Edit: @William Butcher @ED Crasher

Not: Profil fotoğrafını beğenmeyebilirsiniz fakat biz bunu uygun gördük. Eğlenmenize bakın :) bu konuyu açmamızın amacı gerçekten bu saçma akımdan bıkmamız. Belki biz de bu karşı akımı yayarak bu saçma akımı durdurabiliriz!

Hocam vallahi aklımdan tam bu geçiyordu ya, @JakerT4 ve @GalaxySal450 hocam koymuştu bu pp yi, sonrasında ne hikmetse her yerde görmeye başladım yetti dasha taran ppiniz dedim kendi kendime 😃.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı