Forumdaki marka kitlesi

Makaleler
1
Selamlar, özellikle TP'de gördüğüm o marka kötü almayın diyen kişilerin çoğaldığını gördüm. Bu konuyu bilgilendirmek için açıyorum, umarım onaylanır.

İlk olarak, JD bilindiği gibi kötü bir marka. Burada hepimiz hemfikiriz fakat bazı ürünleri hakikaten iyi. Örnek olarak JD1000PRO. Gerek belleği, gerekse de kontrolcüsü fiyatına göre harika. LPDDR4 bellekler de bulunduruyor, daha ne bekliyorsunuz ki bu fiyata? Hala bu SSD'yi önerince çöp diye ifade atanlar var, yapmayın, gereksiz bir şey yaptığınız.

Diğer bir marka ise Power Boost ve Rampage. PB'nin kasaları ve PSU'ları genellikle kötü, kabul ediyorum fakat 1200W 80+ Rage serisi Sama Forza ile aynı yapıya sahip. Bu fiyata sama Forza bulunmaz bir olanak.

Bir diğer ürün ise FSP AHBC serisi. FSP'nin iyi olmayan serisini ucuz diye önerenler var, önermeyin kötü bir seri. Onun yerine fiyat yükseltip Hydro K veya Hydro alın.

Benim şu ana kadar gördüklerim bu kadar, umarım bunları okuyup artık önerenlere kızgın, komik veya üzgün atmazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne derseniz deyin. Eşeğin hiçbir SSD'si alınmaz. Gelecekmiş videosu, görürüz yakında.

SSD incelemesi sadece bileşenlerini bir katman listesinde karşılaştırmakla bitmiyor.

FSP, Corsair, Cooler Master, Corsair marka PSU öneren biri olarak bugün ben de Hiper marka kasa ve PSU aldım.

Her şey bütçede bitse de kendi kötü tecrübelerinin başkasında olmasını istemez.

JD SSD konusunda ise birebir aynı kontrolcu ve yongalar çıkmadığı için net konuşulmamasını öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı