Forumdaki troll tipler ve konularda sohbet edilmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi dediğinde garibime gidiyor. :D
Ama onlar daha çok raporlara ve konuları onaylamaya yetişmeye çalışıyorlar. Bir konunun düzenini bozan üyeyi normal denetim vaktinde tespit edemezler bence.
Konuları 1-2 tane moderatör ışık hızında onaylıyor, kim olduğunu da %90 biliyorum. Selam olsun onlara.

Konuyu açtığım an forumda aktif olan bir moderatör benim konumu onaylamadan ayrılıyorsa ben burada sıkıntı görüyorum.

O kadar haklısınız ki ekleyecek bir şey bulamadım. Konuları inanılmaz derecede saptıran bir kitle var. Başkasının söylediği şey ona uymadı diye kavga çıkarıyor ve konuyu saptırıp konuyu amacından çıkarıyor.

Cidden Technopat'ta kaostan beslenen bir kitle var. Kavga çıkarmak için karşıdakine demediklerini bırakmıyorlar. Yani adama düz küfür etse daha az hasar verir o derece iğnelemeler yapıyorlar.

Konuya yüzlerce mesaj geliyor ama gelen mesajların konuyla alakası yok. Konu içinde konu oluşturup konuyu açan kişinin açma amacını umursamıyorlar.

Bence gereksiz mesaj cezasının süresi uzatılmalı. Çünkü böyle kaldıkça devam edecekler böyle yapmaya. Gerçi moderatörlere de hak vermiyor değilim. O kadar çok kişi var ki konuya gereksiz mesaj atıp konunun amacını değiştirenler hangi birini banlayacaklar ki?

Troller ve toksiklerden ben de rahatsızım ama konu altında çok abartılmayacak şekilde sohbet edilebilir.
Bir de bir arkadaş SSD önerisi istiyordu, başka bir arkadaş da babasının malı gibi SU630 öneriyordu 🤣 .

Her toplumda toksikler var. Burada da toplum var. Pandemiyle de daha da çoğaldı.
Konuları 1-2 tane moderatör ışık hızında onaylıyor, kim olduğunu da %90 biliyorum.
Şu konu onayı beni deli edecek en son. Acil hata çıkınca 20 dakika bekliyorum, sonra çözülüyor, konuya gerek kalmıyor.

Bazı açtığım konular ise 2 dakikada onaylanıyor. Nasıl iş ya bu?

Her toplumda toksikler var. Burada da toplum var. Pandemiyle de daha da çoğaldı.

Şu konu onayı beni deli edecek en son. Acil hata çıkınca 20 dakika bekliyorum, sonra çözülüyor, konuya gerek kalmıyor.

Bazı açtığım konular ise 2 dakikada onaylanıyor. Nasıl iş ya bu?
Benim sabah eğlence için açtığım blog onaylanmadı o kadar uğraşmıştım :(. Şimdi işin yoksa ayıkla pirincin taşını.

Ben buraya siyah forumdan geldim ama buranın kuralları olsun, mesajların mantıklılığı olsun çok daha iyi. Burada troll yapma gibi bir amacım yok. Ama şunu söylemeliyim, buradan siyah foruma geçen bazı arkadaşlar orada sürekli troll konu açıyorlardı :) Büyük ihtimalle burada trollden banlanıp oraya geçiyorlardı.

Konu altında kitle oluşturup sorunu çözmek yerine kendi aralarında konuşan tiplerden ben de nefret ediyorum ama en çok nefret ettiklerim her şeye salak saçma çözümler yazanlar. Adam soruyor sorunu nasıl çözerim diye, ben çözümü biliyorum. Yazıyorum, adam sorunu çözülüyor. Teşekkür ediyor, sonra bir tane TechnoTroll gelip kızgın atıp "Format at" diyor. Gel de sinirlenme şimdi. Üstüne üstlük Windows 10 rehberimde o kadar adım adım hazırlamışım, milletin sorularını da cevaplıyorum, üstüne üstlük sonradan yeni adımlar da ekledim. Adam geliyor "Bilgisayarım Windows 10 kaldırmıyorsa Windows 8.1 yüklerim." Ya şimdi bir insan nasıl sinirlenmez ki buna?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı