Forumdaki yorumlara bırakılan emojiler

Mesajına "Hahaha" atıldığında konu sahibi;

1611873557765.png

Sadece size ithafen değil hocam. Birçok kişi yapıyor bunu. Tartışmak için açmadım başlığı, yanlış anlamayın.
Yok tartışma başlığı olmadığı belli de orada attığım emojilerin ben gereksiz olduğunu düşünmüyorum. Bu arada çok takmaya gerek yok. Haklı şeyler söyleyip linç de yedim yani takmıyorum.

Suistimal edilirse cezalandırıldıklarını biliyorum. Kasti bir şekilde aynı kişiler sana emoji spamlıyorsa yönetime bildirmeni tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 856907
Konuyu açıktan sonra yorumlarımın hepsine ifade yağdı.

Lütfen yapma artık forum adam...
Yok tartışma başlığı olmadığı belli de orada attığım emojilerin ben gereksiz olduğunu düşünmüyorum. Bu arada çok takmaya gerek yok. Haklı şeyler söyleyip linç de yedim yani takmıyorum.
Estağfurullah hocam, ne linci. Yanlış anlamışsınız beni. Yine de kusura bakmayın yanlış anlaşılma için.

Suistimal edilirse cezalandırıldıklarını biliyorum. Kasti bir şekilde aynı kişiler sana emoji spamlıyorsa yönetime bildirmeni tavsiye ederim.
Suistimal edildiğini düşündüğüm zaman yapacağım. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Estağfurullah hocam, ne linci. Yanlış anlamışsınız beni. Yine de kusura bakmayın yanlış anlaşılma için.
Evet bu gayet normal.
Gerçek hayatta da böyledir.
Birisine sinir olduğunuz / üzüldüğünüz / istemediğiniz bir şeyi yapmamasını söyleyince daha çok yapar.
En iyisi umursamamak. Salla.

Eki Görüntüle 856907
Lütfen hahaha adam artık hahaha atma.

Sizin linç attığımızı veya atmaya çalıştığınızı söylemedim zaten hocam. Birbirimizi hep yanlış anlıyoruz şu an. Ben orada "Kendim haklı olmama rağmen başkasından linç yedim ama takmıyorum" bu cümleyi kurmak istemiştim ama kuramadım galiba.

Geri
Yukarı