Forumdan ayrılan moderatör ve üyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kişisel hayatımı etkilediği için bırakmıştım, sanırım 2 ay moderatörlük yaptım. Aktifliğim o zamana göre bir tık düştü, ancak yine de elimden geldiğince aktifim.

Kişisel hayatımı etkilediği için bırakmıştım, sanırım 2 ay moderatörlük yaptım. Aktifliğim o zamana göre bir tık düştü, ancak yine de elimden geldiğince aktifim.
En iyi moderatör olarak görüyordum ben sizi. İşini hakkıyla yapan insansiniz ve çok samimi, güzel yaklaşım ile yapıyordunuz keşke tekrardan başlasanız.

En iyi moderatör olarak görüyordum ben sizi. İşini hakkıyla yapan insansiniz ve çok samimi, güzel yaklaşım ile yapıyordunuz keşke tekrardan başlasanız.
Teşekkürler hocam. Aslında moderasyona bildirmiştim lakin tekrar yapmazlar gibi, sağlık olsun ne diyelim :)

@317678 arkadaşım ceza almış. Kendisi renkli bir insandı. İnşallah yakın zamanda aramıza döner.

Forumda 310.000'den fazla üye varken üyeler neden ayrılıyor diye sormak sence de abes kaçmıyor mu?

Kimin moderasyonda olup kimin olmadığı da üyeleri değil sorumluluğu üstlenen kişiyi ve yönetici statüsüne sahip kişileri ilgilendirir. Sürekli ve her yerde aynı soruyu sormaya devam ederseniz gereksiz mesaj cezası alabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı