Forza 4 Ultimate ve Forza 3 Ultimate İndirimde!

Makaleler
18
Yer
İzmir
Forza 3'ü 27 Eylül'den sonra Microsoft Store'dan satın alamayacaksınız, şu anda standart sürümü 23₺. Ek olarak Forza 4 de şu an indirimde. Eğer ikisinin Ultimate sürümlerini almak isterseniz 168₺. Game Pass'te Forza 4'ün standart sürümü bulunuyor. Eğer sevdiyseniz düşünebilirsiniz.

Bence kaçırmayın. Forza Horizon 4 Ultimate Edition gerçekten güzel. Ben kullanıcısıyım.

@Ozan Güven normal değil. Önceden aldığın için böyle bir hata veriyor olabilir. Olmazsa Car V.I.P paketini al geç. Benim de alasım var ama bakalım. Bir anda 170₺ 2 oyuna vermek...
Bence kaçırmayın. Forza Horizon 4 Ultimate Edition gerçekten güzel. Ben kullanıcısıyım.
Standart sürüm ile farkı var mı? İlla alınmalı mı, yoksa Game Pass ile oynanılırsa bir şey kaybedilir mi?

Son düzenleme:
LEGO 76, Blizzard ve Hot Wheels 56'şar liraymış, araç paketlerine bakmadım, onları katmasam bile indirimli haline almış oluyorum. Sadece FH4'ü 150 küsüre almıştım zamanında, güzel paket yapmışlar. Blur için 800 euro istiyorlardı, geçen günlerde sormuştum. FH3'ün PC'ye çıkan ilk FH oyunu olduğunu düşünürsek sadece yatırım olarak bile alınabilir, 2-3 seneye kendini katlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı