Forza 5 sezon görevindeki manzara parkur görevi tamamlanmıyor

bagcefe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, görevi defalarca girip tamamlıyorum üzerine geldiğimde tamamlanmış olarak gözüküyor ancak tik işareti oluşmuyor sanki hiç yapmamışım gibi gözüküyor simge olarak dosyaları onar doğrula yaptım yine olmadı oyunu silip yüklesemde düzelmeyeceği belli bu durumda sorunu daha iyi anlaşılması için görsel olarak eklemede yaptım genel bir bug sorunu mu bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Forza Horizon 5 13.01.2023 18_09_30.png
    Forza Horizon 5 13.01.2023 18_09_30.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 28
Kullandığınız araç nedir?

Focus RS 2009 istediği şeylerin hepsi geçerli görselde de zaten attım direkt tamamlanmış yarış herhangi bir eksik bir şey yapmadım.

1 yarışlık Event mi yoksa 3 mü?

3 Event 2 Event okey görselde sağ alt kısımda gözüküyor hatta ancak son Event tamamlıyorum ilerlemiyor üstüne geldiğimde ise yine tamamlanmış gözüküyor

Menü üzerinden baktığımda tamamlanmış görünüyor görev sanırım map üzerinde bi bug söz konusu yaşayan olursa menüden baksın direkt.

Dosya Ekleri

• Forza Horizon 5 13.01.2023 18_48_00.png
    Forza Horizon 5 13.01.2023 18_48_00.png
    4 MB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Focus RS 2009 istediği şeylerin hepsi geçerli görselde de zaten attım direkt tamamlanmış yarış herhangi bir eksik bir şey yapmadım.

3 Event 2 Event okey görselde sağ alt kısımda gözüküyor hatta ancak son Event tamamlıyorum ilerlemiyor üstüne geldiğimde ise yine tamamlanmış gözüküyor

Menü üzerinden baktığımda tamamlanmış görünüyor görev sanırım map üzerinde bi bug söz konusu yaşayan olursa menüden baksın direkt.
Eventi biraz önce tamamladım. Dediğin gibi senin oyun bug'ta kalmış.

FH5.jpg

Merhaba. Sizdeki görev buga girmiş. Oyundaki Xbox bulut kaydınızı cihazdan kaldırın. Sonrasında oyuna girin ve tekrar veri eşitleme yapmasını bekleyin. Eşitleme sürerken sakın iptal etmeyin yoksa oyun ilerlemenizi kaybedersiniz. Eşitleme bitip oyun açıldıktan sonra aynı görevi tekrar yapmayı deneyin. Çözüleceğini düşünüyorum.

Aynen ben yanlış eventi paylaşmışım. Manzara parkurunda bug var. Puan ve hediyeyi veriyor.

Merhaba. Sizdeki görev buga girmiş. Oyundaki Xbox bulut kaydınızı cihazdan kaldırın. Sonrasında oyuna girin ve tekrar veri eşitleme yapmasını bekleyin. Eşitleme sürerken sakın iptal etmeyin yoksa oyun ilerlemenizi kaybedersiniz. Eşitleme bitip oyun açıldıktan sonra aynı görevi tekrar yapmayı deneyin. Çözüleceğini düşünüyorum.

Hocam onu nasıl yapacağım şimdi bir görevde daha aynı şeyi yaşadım test sürüş görevinde story görevi oluyor 3 bölümden oluşuyor 3'ünü de tamamladım ve 3 yıldız yaptım ama hem mükafat ödülü vermedi hem tamamlanmamış saydı dosya doğrulaması yaptım gene olmadı anlatabilir misin sana zahmet.

Yeni konular

Geri
Yukarı