Forza Horizon 4 18 saat iade etmenin bir yolu var mı?

Enterprise_1071

Decipat
Makaleler
1
Yer
Mordor
İade sayfasında " ürün şuan çok daha ucuz " kısmı var orayı seç.
Microsoft Store'de mi indirime girdi hocam?
Horizon zero dawn. 60 küsüre çıktı sonra fiyatı parladı. Steamdan indirime girdi sonra. Ben 60 dan almıştım sorun yaşamadım. Forzada da sorun yaşamamak için satın aldım erkenden.

Archel

Centipat
Yer
Ev
Allah belasını versin şu Storeun hiç bir şey inmiyor bir de hediyeler iade edilmiyor. Steamle yarışmaya çalışıyorlar :d

KS
enesgirgin5151

enesgirgin5151

Picopat
Yer
Akhisar / Texas
Bir buçuk haftada biriktirmişsin, yani aradaki 30 TL'lik fark 3-4 günlük biriktirdiğin para. Onu da 18 saat eğlenmene sayacaksın ne önemi var. Hayatta yıllarca biriktirdiği paraları bir hiç uğruna kaybettiğin zamanlar olacak. Üç günlük paranı oyunu daha erken almak için harcamışsın, ciğer yakmaya değmez. İyi eğlenceler.
Hocam başka bir oyuna yatıracaktım yoksa 30 tl para mı

Fabiix

Femtopat
Iade seçeneğinin olduğu kısımda oyun şuan daha ucuz seçeneği var nasıl çalıştığını tam bilmiyorum bi denemeni tavsiye ederim belki bi miktar iade ederler.

Melih2626

Decapat
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar oyunu 31 Mart günü satın aldım ve severek oynadım. Oyunu 92 TL'ye aldım ve şu an oyun 60 TL. Oyunu 18 saat oynadım acaba iade etmemin bir yolu var mı? 1.5 hafta biriktirmek için uğraştım şimdi daha ucuza görmek içimi yaktı. Zaman ayıran herkese teşekkür ederim.

Öncelikle üstüne bir bardak soğuk su için. Oynama süreniz uzun olduğundan dolayı iade talebini kabul etmezler. Bende 150 TL'ye almıştım ilk çıktığında. Benim de 16 saat oldu. Şu anda soğuk suyumu yudumluyorum. Fiyat hiç düşmemiş gibi düşünerek tadını çıkarın. :D

KS
enesgirgin5151

enesgirgin5151

Picopat
Yer
Akhisar / Texas
Öncelikle üstüne bir bardak soğuk su için. Oynama süreniz uzun olduğundan dolayı iade talebini kabul etmezler. Bende 150 TL'ye almıştım ilk çıktığında. Benim de 16 saat oldu. Şu anda soğuk suyumu yudumluyorum. Fiyat hiç düşmemiş gibi düşünerek tadını çıkarın. :D
Siz 3 4 bardak için hocam şükür ettim.

Batuhan61616

Decapat
Bu kadar mı? Aynı kaderi paylaşabiliriz.
Bu kadar mı?

Arkadaşlar oyunu 31 Mart günü satın aldım ve severek oynadım. Oyunu 92 TL'ye aldım ve şu an oyun 60 TL. Oyunu 18 saat oynadım acaba iade etmemin bir yolu var mı? 1.5 hafta biriktirmek için uğraştım şimdi daha ucuza görmek içimi yaktı. Zaman ayıran herkese teşekkür ederim.

Aynı kaderi paylaşabiliriz 😢

Yukarı