Forza Horizon 4 236 TL'ye değer mi?

Dostlar selamlar, Forza Horizon 4 almak istiyorum ama şu an 236 TL yanılmıyorsam. Başka bir zaman indirim gelir mi yoksa şu an alınır mı ve 236 TL'ye değecek bir oyun mu?

Güzel bir sistemimiz yoksa o oyunu Ultra grafiklerde oynayamayacaksanız veya direksiyon setiniz yoksa bence değmez Xbox Game Pass'den 6 liraya deneyebilirsiniz 🙂

Güzel bir sistemimiz yoksa o oyunu Ultra grafiklerde oynayamayacaksanız veya direksiyon setiniz yoksa bence değmez Xbox Game Pass'den 6 liraya deneyebilirsiniz 🙂

Dostum emektar bilgisayarım medium grafiklerde 60FPS üstü stabil oynatabiliyormuş bir arkadaş yardımcı oldu sağolsun. Ayrıca direksiyon setimde var bu yüzden bu oyunu deneyimlemek isterim. (Xbox Game Pass önerisi için teşekkürler 🙂)

G29 benzeri direksiyon setiniz var ise değer. Klavye ile oynayacaksanız boşuna almayın. Zevk alamazsınız.

Driving Force GT direksiyonum (yanlış yazdıysam kusura bakmayın) çok iyi deneyim verdi Dirt Rally 2.0, Asetto Corsa gibi oyunlarda Forza Horizon 4'de de güzel bir deneyim verir umarım.

Driving Force GT direksiyonum (yanlış yazdıysam kusura bakmayın) çok iyi deneyim verdi Dirt Rally 2.0, asetto Corsa gibi oyunlarda Forza Horizon 4'de de güzel bir deneyim verir umarım.

Parasını hak edecek bir oyun. Durumunuz varsa alabilirsiniz yoksa indirim oluyorsa indirimlerde alın.

İlk çıktığı dönemde 169₺ gibi bir fiyata almış birisi olarak üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala sıkılmadan girip oynarım. Grafiksel anlamda Forza Horizon serisi baya başarılı. Ultra grafiklerde oynuyorum ancak orta ayarlarda bile tatminkar. Bir arkadaş G29 benzeri bir direksiyon ile değer demiş evet iyi bir direksiyonla daha keyifli olabilir. G920 sahibiyim ancak direksiyonu kurmaya üşendiğim zamanlar klavyeyle de çok keyif aldığımı belirtebilirim. Fiyatı şu an normalin biraz üstünde. Eğer aceleniz yoksa indirimleri beklemenizi öneririm :)

İlk çıktığı dönemde 169₺ gibi bir fiyata almış birisi olarak üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala sıkılmadan girip oynarım. Grafiksel anlamda Forza Horizon serisi bayağı başarılı. Ultra grafiklerde oynuyorum ancak orta ayarlarda bile tatminkar. Bir arkadaş G29 benzeri bir direksiyon ile değer demiş evet iyi bir direksiyonla daha keyifli olabilir. G920 sahibiyim ancak direksiyonu kurmaya üşendiğim zamanlar klavyeyle de çok keyif aldığımı belirtebilirim. Fiyatı şu an normalin biraz üstünde. Eğer aceleniz yoksa indirimleri beklemenizi öneririm :)

Bende Logitech'in Driving Force GT modelini kullanıyorum dostum bir ay Xbox Game Pass ile deneyimleyeyip satın almayı planlıyorum.

Geri
Yukarı