Forza Horizon 4 46 TL!

Hocam 60'a Deluxe alınır mı? 40 küsur araba veriyormuş. FH5 bana baya pahalı gelicek muhtemelen zaten sistem de kaldırmaz.
67,5'e Ultimate alınır bence zaten 5 TL fark var. Alıp direkt pahalı arabaları satıp takılınır 5 çıkana kadar.

30 Lira olsa direkt alırdım heralde cüzdanda o kadar var bilmiyorum az daha yükleyip alır mıyım yeni oyunu çıkacak sonuçta yakında

67,5'e Ultimate alınır bence zaten 5 TL fark var. Alıp direkt pahalı arabaları satıp takılınır 5 çıkana kadar.
Şimdi gördüm onu. Ultimate alıyım bari. 5 çıksa da fiyatı belli bi miktar düşene ve benim sistem elverene kadar daha 1 2 sene var gibi.

Şimdi gördüm onu. Ultimate alıyım bari. 5 çıksa da fiyatı belli bi miktar düşene ve benim sistem elverene kadar daha 1 2 sene var gibi.
4'ü oynatan hemen her sistem 5'i de oynatır merak etme. Ama 5 çıkana kadar 4 oynanır kesinlikle.

Sizce 20 TL fazla verip Ultimate Edition mu almalıyım? Malum 20 TL'ye çok güzel oyunlarda alınabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…