Forza Horizon 4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

SANTUR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim Windows sürümüm 20H2. ben 3 4 aydır PC aldım en çok oynamak istediğim oyun Forza Horizon 4 fakat bir türlü oynayamadım. Windows'un sürümünü mü ne düşürmem gerekiyor sanırım. Ben nasıl oynayacağım bu oyunu veya Windows 7'ye çevirsem PC'yi, Windows 7'de açıyor mu oyunu?

Burada 20H2 ile oyunun açılmadığına dair bir bilgi yok. Bir iddia var. Windows'u yapan ki? Microsoft. Oyunu yapan kim? Yine bir Microsoft stüdyosu. Bu iki ürünün uyumsuz olması imkansıza yakın ki 20H2 ile oyunu oynayan var.

Ben yok demedim ki hocam, sadece sorun yaşayanlar var dedim. 20H2 sorunu bazı oyunlar da problem yapabiliyor, ister crack olsun ister orijinal. Haklsınıız.

Ben 20H2 sürümündeyim, hatasız bir şekilde oynuyorum. Yani çözüm sürüm düşürmek mi?

Sistem özellikleriniz nedir?
sistemim iyi 16 ram 1650 super ekran kartı 1 tb hafıza 256 gb ss i3 9 f
Kaynak?

Hayır. Oyun orijinal ise rapor paylaşın. Korsan ise destek veremeyiz.

abim en başta korsandan denedim sonra bizzat aldım yine olmuyor

Lütfen sadece şunu paylaş.

Hocam arkadaş 1903'te veya 1909'da sorunsuz oynadığını belirtse dediğiniz konuda haklısınız fakat sorun başka bir şey ise boş yere sürüm düşürmüş olacak.
sürüm düşürme denedim ama düşmedi ben çok araştırdım 2020 ve 20 2h sürümlerinde açmıyor 19 lu sürümlerde açıyor

Geri
Yukarı