Çözüldü Forza Horizon 4 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Forza ilk açıldığı zaman alt tarafta bir pencere açıyor ve oradan sistem özellikleriniz düşük uyarısı veriyor, onu kabul etmemiş olabilir misiniz? (1650 var yine de veriyor.)

Dosya Ekleri

• 1670261967772.png
    1670261967772.png
    2 MB · Görüntüleme: 53
Almıyorum başlata basıyorum sonra böyle kalıyor hiçbir şey olmuyor.
Bu benim de başıma geldi ama sorunum düzeldi yaptığım işlem - Görev Yöneticisi'ni açıp oyunu sonlandırmak sonra Steam hesabından tamamen çıkıp PC'yi yeniden başlatıp hesaba tekrar girmek böyle yaparak bu basit hatayı düzelttim.

Bu benim de başıma geldi ama sorunum düzeldi yaptığım işlem - Görev Yöneticisi'ni açıp oyunu sonlandırmak sonra Steam hesabından tamamen çıkıp PC'yi yeniden başlatıp hesaba tekrar girmek böyle yaparak bu basit hatayı düzelttim.

Görev yöneticisinde Forza 4 gözükmüyor.

Şöyle Process Monitor raporu oluşturdum anlayan biri bakarsa sevinirim.

Son düzenleme:
Forza ilk açıldığı zaman alt tarafta bir pencere açıyor ve oradan sistem özellikleriniz düşük uyarısı veriyor, onu kabul etmemiş olabilir misiniz? (1650 var yine de veriyor.)

Çözüm

Öyle bir pencere açtığını hatırlamıyorum ama ne olur ne olmaz kabul ettiysem nasıl düzeltebilirim?

Geri
Yukarı