Çözüldü Forza Horizon 4 Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

saY

Kilopat
Oyunu yaklaşık 1 buçuk ay önce 1 aylık Xbox Game Pass alıp indirmiştim ve 2 haftadır oynayamıyordum ama oyunu silmemiştim. Bugün aynı hesaba 2 aylık daha Xbox Game Pass satın aldım ve oyunu açmaya çalıştım. Oyun başlıyormuş gibi olup gri bir ekran çıkıyor, bir süre sonra ise kapanıyor. (Aşağıda resmi var)

1566331430662.png

Bunun sebebi ne olabilir ve nasıl düzeltilebilir? Process Monitör ile aldığım log kayıtlarını aşağıya bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bendede oluyor. Microsoft Store'yi açın, herhangi bir uygulamayı bulup indir seçeneğine basın. İndirme başladığında iptal edin, oyuna girmeyi deneyin. Veya antivirüs çalışıyorsa ondanda oluyor.

Bu bendede oluyor. Microsoft Store'yi açın, herhangi bir uygulamayı bulup indir seçeneğine basın. İndirme başladığında iptal edin, oyuna girmeyi deneyin. Veya antivirüs çalışıyorsa ondanda oluyor.
Denedim olmadı. Windows defender dan başka çalışan antivirüs yok.
Bilgisayarınızda MSI Afterburner ve benzeri programlar varsa kapayın.
Yazıcı gibi şeyler bağlıysa çıkartıp deneyin.
Oyun verilerini sıfırlayın. (Ayarlar > Uygulamalar > FH4 > Sıfırla)
MSI Afterburner kapalı. Klavye, fare, kulaklık ve mikrofondan başka bir şey bağlı değil. Sıfırladım ama bir şey değişmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı