Forza Horizon 4 alınır mı?

eowejan

Hectopat
Yer
City 17
Forza'nın çok iyi bir oyun olduğunu biliyorum ancak benim merak ettiğim konu şu an alınır mı? Sizce ileride fiyatı artar mı ya da önümüzdeki Steam indiriminde indirime girme olasılığı var mı? Bir de direksiyon setim yok, kol ile de eğlenceli oluyor mu?

En eğlenceli gamepad ile oluyor. Çünkü direksiyonu 1. şahısta kullanamıyorsunuz. O zaman da çok bir zevki kalıyor mu tartışılır.
Bu fiyata net alınabilecek türden bir oyun. Hemen de indirime gireceğini düşünmüyorum. Çünkü yabancılarda 60 USD ama bizde 13 USD civarına tekabül ediyor. Çok ucuz olduğu için indirime yakın zamanda girme ihtimali düşük.

Alınır ama Steam versiyonu sorunlu olduğu için ara sahnelerde oyun drop yiyor ve ara sıra oyundan atıyor. Bunu göz önünde bulundurarak alın. Güncelleme ile düzeltilir fakat güncellemenin ne zaman geleceği belli değil.

Alınır ama Steam versiyonu sorunlu olduğu için ara sahnelerde oyun drop yiyor ve ara sıra oyundan atıyor. Bunu göz önünde bulundurarak alın. Güncelleme ile düzeltilir fakat güncellemenin ne zaman geleceği belli değil.
Ara sahne demişken oyunun hikayesi var mı? Oyun ile alakalı hiç bir şey bilmiyorum da maruz görün. Simülasyon oyunu diye biliyordum ben.

En eğlenceli gamepad ile oluyor. Çünkü direksiyonu 1. şahısta kullanamıyorsunuz. O zaman da çok bir zevki kalıyor mu tartışılır?
Bu fiyata net alınabilecek türden bir oyun. Hemen de indirime gireceğini düşünmüyorum. Çünkü yabancılarda 60 USD ama bizde 13 USD civarına tekabül ediyor. Çok ucuz olduğu için indirime yakın zamanda girme ihtimali düşük.

Tekrar konu açmaktansa buraya yazayım, ilerleme kaydetme sorunu varmış diye duydum doğru mu?

Tekrar konu açmaktansa buraya yazayım, ilerleme kaydetme sorunu varmış diye duydum doğru mu?
Ben 18 saat oynadım, öyle bir problem yaşamadım. Ama oyunun sorunlu olduğu doğru. Ara sahnelerde kasma ve festival bölgesinde drop giriyor.
Bana sorarsanız Microsoft bunları düzeltmeden bırakmaz. Yakın zamanda update gelir.

Ara sahne demişken oyunun hikayesi var mı? Oyun ile alakalı hiçbir şey bilmiyorum da maruz görün. Simülasyon oyunu diye biliyordum ben.

Oyunun küçük bir hikayesi var. The Crew 2 oynadıysanız ona çok benziyor.
Şu videoyu izleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ben Game Pass ile oynadığım zaman bayağı bir ilerlemiştim. Microsoft hesabım ile Steam'de oturum açtığımda o ilerleme maalesef geri gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı