Forza Horizon 4 alınır mı?

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Gamepassta 100 saatte yakın Forza Horizon 5 oynadım fakat Gamepass'ı sadece onun için kullandığım için bıraktım fiyatıda çok pahalı Steamden 4 alsam 65 TL ye Forza Horizon 5 keyfi verir mi?

Game Pass'ta 100 saatte yakın Forza Horizon 5 oynadım fakat Game Pass'ı sadece onun için kullandığım için bıraktım fiyatı da çok pahalı Steam'den 4 alsam 65 TL'ye Forza Horizon 5 keyfi verir mi?

Denemenizi öneririm fakat FH4'te yanlış hatırlamıyorsam birkaç arabayı modifiye edince başka araçlardan birinin sesini veriyordu. Bu tarz hataları dert etmeyecekseniz alabilirsiniz (hataları düzeltmiş olabilirler.).

Denemenizi öneririm fakat FH4'te yanlış hatırlamıyorsam birkaç arabayı modifiye edince başka araçlardan birinin sesini veriyordu. Bu tarz hataları dert etmeyecekseniz alabilirsiniz (hataları düzeltmiş olabilirler.).
Düzelmiştir sanırım hocam.

Fırsat verilebilir bence. Bir oynayın, 5. oyununun yerini tutacağını düşünüyorum. Game Pass'i tek oyun için kullanıyorsan da oyunu doğrudan satın almak daha mantıklı olur.
390 TL de iyi para FH 4 Ultimate Edition satın alsam bir de sanırım şeritler tersmiş bu oyunda daha farklı bir deneyim yaşatabilir?

Gamepassta 100 saatte yakın Forza Horizon 5 oynadım fakat Gamepass'ı sadece onun için kullandığım için bıraktım fiyatıda çok pahalı Steamden 4 alsam 65 TL ye Forza Horizon 5 keyfi verir mi?
Verir hocam. İkisini de oynadım. Eğer o kadar para vermek istemiyorsanız FH4 oynamanız sizi pişman etmez.

Ultimate Edition size neler veriyor bakın. Ona göre seçim yapın.
Aldım gitti hocam 51 tane şey geldi demek ki iyiymiş araba paketleri falan geldi.
Screenshot_2.png

Geri
Yukarı