Forza Horizon 4 alınır mı?

efe00817

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5600H GTX 1650 8GB RAM
Forza Horizon 4 almayı düşünüyorum fakat Steam gizlilik festivali indirimlerinde Forza Horizon 5 alınır mı?

Sisteminiz 5 için çok yeterli değilse bulaşmayın derim. Onun dışında 4'ün haritası daha çok hoşuma gitse de teknolojik olarak 5'in önde olduğu su götürmez bir gerçek. Haritasını biraz inceleyin, hoşunuza giderse ve sisteminiz problem çıkarmayacaksa 5 almanız daha iyi. Ama 4 de 5'ten ekstrem farklı veya ilkel bir oyun değil.

Forza Horizon 4 almayı düşünüyorum fakat Steam gizlilik festivali indirimlerinde Forza Horizon 5 alınır mı?
Gizlilik festivalinde gizlilik temalı oyunlar indirime girecek hocam. Fh4 ile fh5 girmezler büyük ihtimalle. Oyunlara gelirsek fh5 her türlü daha iyi ama indirime girince fh4 çok ucuz bi fiyata gerilediği için bütçene göre hangisi uygunsa alabilirsin.

Sisteminiz 5 için çok yeterli değilse bulaşmayın derim. Onun dışında 4'ün haritası daha çok hoşuma gitse de teknolojik olarak 5'in önde olduğu su götürmez bir gerçek. Haritasını biraz inceleyin, hoşunuza giderse ve sisteminiz problem çıkarmayacaksa 5 almanız daha iyi. Ama 4 de 5'ten ekstrem farklı veya ilkel bir oyun değil.

Sistemimin problem çıkaracağını sanmıyorum.

Gizlilik festivalinde gizlilik temalı oyunlar indirime girecek hocam. FH4 ile FH5 girmezler büyük ihtimalle. Oyunlara gelirsek FH5 her türlü daha iyi ama indirime girince FH4 çok ucuz bir fiyata gerilediği için bütçene göre hangisi uygunsa alabilirsin.

Yani iki oyunun arasında çok fark yoksa 4 alacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı