Forza Horizon 4 Araba desenleri eski haline dönüyor

İşletim sistemi
Windows 10

polat.cbk

Hectopat
Yer
Bodrum
FH4'de oyunun verdiği veyahut çarktan çıkan desenli arabaların boyasını değiştirdiğimde oynayabiliyorum fakat oyundan çıkıp tekrar girdiğimde arabalar eski haline geliyor.
Örnek: Arabanın desenini böyle yapıyorum ve oynuyorum.
1628159095963.png

Oyundan çıkıp girdikten sonra da bu şekilde eski haline dönüyor.
1628158903790.png

Şimdi tekrar boyayıp yarışa geldim fakat normal hali gözüküyor. Audi'nin desenini de değiştirmiştim ama yine aynı, nasıl çözülecek bu?
1628159610780.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Desenini silmeden üstüne direkt yeni deseni yapıyorsanız önce deseni silin, sonra tekrar istediğiniz deseni yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aracı "hediyelerim" kısmından mı indirdiniz? Eğer öyle yaptıysanız o bölgeden indirilen araçların desenleri değiştirilemiyor.
Pek hatırlamıyorum ama sanırım o şekilde. Oyunun verdiği hediye çarklarından ve kendi hediyelerinden aldığım arabaları kullanıyorum çünkü. :(
Desenini silmeden üstüne direkt yeni deseni yapıyorsanız önce deseni silin, sonra tekrar istediğiniz deseni yapın.
Desen silmekten kastınızı anlayamadım. Normal kullanıcıların yaptığı hazır desenleri uyguluyorum.

Pek hatırlamıyorum ama sanırım o şekilde. Oyunun verdiği hediye çarklarından ve kendi hediyelerinden aldığım arabaları kullanıyorum çünkü. :(

Desen silmekten kastınızı anlayamadım. Normal kullanıcıların yaptığı hazır desenleri uyguluyorum.
Desen ekleme ekranına geldiğinizde, ekranın sağ alt köşelerine doğru desen ve çıkartmaları sil diye bir şey olacak sanırım, oradan silebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı