Forza Horizon 4 araba önerisi

Daha iyi arabalar alabilmek için iş yer görevlerini tamamlamanı öneririm bir de topgear görevleri güzel ve sağlam para kazandırıyor. Araba önerecek olursamda Ferrari 599X EVO alabilirsin paran varsa daha uyguna bakıyorsan Mosler hızlı ve uygun fiyatlı bir araba.

Bu arada arabayı nereden alacaktım?😬
Veya yanlayacaksanız başlangıç paketi DLC'sinde Ford focus var. Efsane yanlıyor. Favori aracımdır kendisi.
Ama benim garajımda yok. Nasıl alırım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-16_135256.png
    resim_2021-04-16_135256.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 53
Paranız şuan çok düşük, isterseniz hikaye görevlerini yaparak para kazanabilirsiniz. Fakat benim önerim müzayedede arabaları düşük fiyata alıp yüksek fiyata satmak. Youtubede rehber videoları falan var. Gerçi gerek yok bu rehbere çünkü çok basit al sat yapıyosunuz. 3-4 günde 12 milyon kredi kastığımı hatırlıyorum. Çevrimiçi yarışlarda rekabet etmek için araçlar arıyorsanız, çevrimiçi yarışlara girin ve birinci olanların arabalarını alın.

Paranız şu an çok düşük, isterseniz hikaye görevlerini yaparak para kazanabilirsiniz. Fakat benim önerim müzayedede arabaları düşük fiyata alıp yüksek fiyata satmak. YouTube'da rehber videoları falan var. Gerçi gerek yok bu rehbere çünkü çok basit al sat yapıyosunuz. 3-4 günde 12 milyon kredi kastığımı hatırlıyorum. Çevrimiçi yarışlarda rekabet etmek için araçlar arıyorsanız, çevrimiçi yarışlara girin ve birinci olanların arabalarını alın.

Param düşük ama elimde düzgün bir araba yok. İllaki vardır bu bütçede. Köşeyi dönerken yoldan çıkan arabayla yarışmamı beklemezsiniz herhalde :D
Bütçe 450000 oldu. İkramiye çıktı :D
Artık 800000.
Mağazadan Mercedes-amg C63 s coupé alabilirsiniz. Arabanın yol tutuşu çok iyi ve yaptırdığınızda gerçekten iyi bir hızlanmaya ulaşıyor. Müzayede fiyatı mağaza fiyatından çok daha yüksek. Neden öyle anlamadım.

Bunu aldım. Bir de anime desenli. Sonra garajda şu hazır upgradelerden bastım. Frenler hariç çok güzel. Frenler hızlı giderken pek çalışmıyor gibi. Bilmiyorum belki ilk kez Forza oynadığım içindir. Daha önce sadece Asphalt 8 oynadım. Son olarak yanlışlıkla lego diyarına gittim, nasıl çıkarım?
Hediye gelen Spano'yu kullanıyorum şu an. Efsane bir şey.

Son düzenleme:
Ben genel olarak porche GT3 RS kullanıyorum hazır geliştirmeye 404ü görüyor yol tutuşu iyi iyi hızlanıyor tavsiye ederim.

Geri
Yukarı