Forza Horizon 4 araba sürerken Slow Motion oluyor

AlperCntrk35

Decapat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 çevrimiçi oynarken internetim iyi olmasına rağmen araba sürerken aniden Slow Motion oluyor. Tekrar normale dönüyor. Çok sık sık oluyor. Her dk yaşayan ve sorunu çözen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Teredo diye bir şey varmış. Onu yaptım. Dikey senkronizeyi kapatıp. FPS 60'a sabitledim. PC formatladım. Hard diski çıkarıp SSD taktım. Onda da çözüm yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forza Horizon 4 çevrimiçi oynarken internetim iyi olmasına rağmen araba sürerken aniden Slow Motion oluyor. Tekrar normale dönüyor. Çok sık sık oluyor. Her dk yaşayan ve sorunu çözen arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Teredo diye bir şey varmış. Onu yaptım. Dikey senkronizeyi kapatıp. FPS 60'a sabitledim. PC formatladım. Hard diski çıkarıp SSD taktım. Onda da çözüm yok.

Bu CPU kaynaklı bir sorun, yani işlemciniz oyunun Online moduna gücü yetmiyor olabilir. Önceki sistemimde bu sorunu bende yaşıyordum Forza Horizon 4 ve Assetto Corsa trafik de.

Sistem özelliklerinizi belirtin.

Sisteminiz ne?

Sistem özelliklerinizi belirtin.

Ekran kartı: MSI Gaming X 1050 Ti
İşlemci: Intel i5 6400.
Anakart: Gigabyte b-150M D2v.
8 GB RAM.
Oyunu kurduğum SSD de Samsung 870 EVO.

Ekran kartı: MSI Gaming X 1050 Ti
İşlemci: Intel i5 6400.
Anakart: Gigabyte b-150M D2v.
8 GB RAM.
Oyunu kurduğum SSD de Samsung 870 EVO.

Bu CPU kaynaklı bir sorun, yani işlemciniz oyunun Online moduna gücü yetmiyor olabilir. Önceki sistemimde bu sorunu bende yaşıyordum Forza Horizon 4 ve Assetto Corsa trafik de.

Şahsen bende düşündüm işlemcimin eski kaldığını eğer işlemciden kaynaklı ise bahane ile yeni işlemci alayım ondan dolayı konuyu açtım zaten yakında 8x2 16 GB RAM'de alacağım.

Geri
Yukarı