Forza Horizon 4 Araba Yavaşlama Sorunu

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, sorunum FH4'te aracın yavaşlaması. Zorluk ayarlarında ki her ayarı denedim. Araba hızlanıyor ve gaz tuşunu bırakana kadar yavaşlıyor tekrar basınca hızlanıyor. ABS açık ve kapalı şekilde denedim fayda etmedi. Bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevrimiçi modda duvara çarptığın zaman yavaşlama cezası veriyor. Frenleme sistemleri virajlarda otomatik devreye girebiliyor. Sürekli gaz verdiğin için "W" bazı dönüşlerde zorluk yaşanabiliyor. Bu oyunu en iyi orijinal bir Xbox konsolu ile oynamanı tavsiye ederim. Klavye işi gerçekten can sıkıyor.

Traction Control ve Stability Control ayarlarını kapatın, steeringi normal yapın. ABS'yi keyfinize göre açıp kapatabilirsiniz bu durduk yere fren yaptırmaz.

@BigSmoke @Darneluin video yükledim bakar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet hem gaz verip hem dönüş alamıyorsun. Sürüş konforu yok biliyorum, bunun sebebi klavyeden oynadığın için.

Oyun ayarlarından ziyade klavye sorunu olabilir mi acaba? Ghosting oluyor gibi geldi bana. Yani klavyede birkaç tuşa aynı anda basıyorsunuz ama bazıları işlev göstermiyor.

Ben de FH3 oynuyorum ayarlar farketmeksizin gaz verirken ister dönüş ister takla bile atılıyor yani bununla pek ilgisi yok.

Windows ayarlarından uygulamalar ve özelliklere gelip FH4'ü bulun, gelişmiş seçeneklere tıklayıp oyunu sıfırlamayı deneyin. Mevcut bir ilerlemeniz varsa tekrar eşitleme yapar, silinmez zaten.

Oyun ayarlarından ziyade klavye sorunu olabilir mi acaba? Ghosting oluyor gibi geldi bana. Yani klavyede birkaç tuşa aynı anda basıyorsunuz ama bazıları işlev göstermiyor.

Ben de FH3 oynuyorum ayarlar farketmeksizin gaz verirken ister dönüş ister takla bile atılıyor yani bununla pek ilgisi yok.

Windows ayarlarından uygulamalar ve özelliklere gelip FH4'ü bulun, gelişmiş seçeneklere tıklayıp oyunu sıfırlamayı deneyin. Mevcut bir ilerlemeniz varsa tekrar eşitleme yapar, silinmez zaten.
Deneyeyim şimdi, yazarım birazdan.

Geri
Yukarı