Forza Horizon 4 araç modifiye önerisi

Ergün İnce

Hectopat
Merhaba, bir sorum olacaktı; bir aracım var ve 2 tane yükseltme arasında aşırı kararsız kaldım. Daha doğrusu anlamadım birinin hızı 9,0 iken güç, tork ve ağırlığı yüksek diğerinde ise hızı 9,8 ama güç, tork ve ağırlık aşırı azalıyor.(ağırlığın düşük olması daha iyi biliyorum ama güç ve tork çok değişiyor).hangisi daha iyi anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim hangisi daha mantıklı iyi olur yarışta ya da driftte (kendim sürerek anlamadım farkı oyuan yeni başladım)
2.sorum ise 3.görseldeki araçlara sahibim hangisi daha iyi normal kullanırken yarışlarda falan dediğim gibi yeni başladım ve X sınıfındki 3 aracı ben kendim yükselttim.
3.sorum ise oyunda en iyi araba diye bir şey var mı normal kullanımda yarışta falan alabileceğim 4M param var daha pahalıysa kasarım rahatlıkla.

Dosya Ekleri

• Forza Horizon 4 18.12.2021 21_20_24.png
    Forza Horizon 4 18.12.2021 21_20_24.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 135
  • Forza Horizon 4 18.12.2021 21_20_17.png
    Forza Horizon 4 18.12.2021 21_20_17.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 119
  • Forza Horizon 4 18.12.2021 21_24_32.png
    Forza Horizon 4 18.12.2021 21_24_32.png
    1 MB · Görüntüleme: 112
Son düzenleyen: Moderatör:
Hız dediği son hız anlamına geliyorsa güç ve torkun artmasına değer bir kayıp olacaktır.

Edit: Daha dikkatli baktığımda motor hacminin değiştiğini fark ettim, yani araca daha büyük bir motor takılıyor buna bağlı olarak ağırlık artıyor ama karşılığında aldığın ekstra güç ve tork bu olumsuz etkiyi tersine çevirir yani buna değer.

2. setup daha hızlı, bu bağlı olarak kontrolü zor olacak.

En iyi araba diye bir şey yok, senin sürüşüne ve yarıştığın piste daha uygun olan araba var. Örneğin circuit yarışlarında daha kontrollü bir araç gerekirken sprint yarışlarında düzlük hızı daha iyi olan araçlar öne çıkar. Buna bağlı olarak her yarış her yarış stili için ayrı arabalarının olması gerekiyor. Örneğin en popüler sınıf olan S1 900 için benim yaklaşık 15-20 tane aracım var. Her biri farklı pistlerde iş görüyor. Bu araçları da senin bulman gerek. Gir yarışlara, milletin kullandığı araçlara bak ve onları dene.
Ama en hızlı arabayı soruyorsan Ferrari 599XX EVO modeli 500 görüyor. Daha hızlısı benim bildiğim yok.

Geri
Yukarı