Forza Horizon 4 Araç Sesi Gelmiyor

Driftçi sultan

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Forza Horizon 4'de durduk yere aracımın sesi gitti oyunda, her türlü ses müzik vb. şeyler geliyor ama aracın kendi sesi yok. Ayarlardan da baktım açık ama gelmiyor, ne yapmalıyım?
Windows 10 son sürüm.

Bende de sesler bozuk geliyordu, alttaki işlemi yaptım çözüldü:

373528

Belki çözüm bu olmayabilir ama dene en azından sonuçta sorunlarımız aynı değil, ayrıca ses kartı sürücüsünü kurmanda da fayda var.

Bende de sesler bozuk geliyordu, alttaki işlemi yaptım çözüldü:

Eki Görüntüle 373528

Belki çözüm bu olmayabilir ama dene en azından sonuçta sorunlarımız aynı değil, ayrıca ses kartı sürücüsünü kurmanda da fayda var.
Benim ayarım zaten ondaymış.
Sesden degilde oyundan kaynaklı bir problem oldugunu düşünüyorum araç sesi hariç tüm sesler geliyor.

Benim ayarım zaten ondaymış.
Sesden degilde oyundan kaynaklı bir problem oldugunu düşünüyorum araç sesi hariç tüm sesler geliyor.

Oyun ses dosyalarında bir eksiklik olabilir mi acaba? Steam'de var fakat Forza Horizon için oyun dosyalarını doğrula gibi bir seçenek var mıdır?

Microsoft Store yedekleme vs gibi konularda çok yetersiz, her format attığında 68GB'lık oyunu tekrar indirmek zorunda kalıyorsun, muhtemelen dosyaları doğrulama gibi bir seçenek de yoktur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı