Forza Horizon 4 araçı modifiye ederken neye dikkat edilir?

Belli başlı kişilerin ayarlarını indirin. Özellikle ayarına 5 yıldız almış ve takipçileri yüksek kişileri seçmeye çalışın. Zaten bu kişilerin ayar seviyeleri 20'ye ulaşmıştır. 20 en üst seviyedir.
Her aracı oynayın sevdiğiniz araçla devam edersiniz. Forza çok basit bir oyundur. Biraz oynayarak kolayca araçları edinebilirsiniz.
Tamamdır hocam teşekkürler

Don Joewon Song'u Xbox uygulaması üzerinden arkadaş ekleyin. Ne ayar paylaşmışsa alın kullanın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beraber oynamayı düşünürsen bir grubumuz var, parasal konuda da yarışlar da da yardımcı olacak arkadaşlar var. Oyunun işleyişi hakkında fazlaca bilgiye sahibiz. Detay istersen detay yardım istersen yardım hiç sıkıntı değil. İstediğin zaman özelden ulaşabilirsin bana.
Çok teşekkür ederim hocam. Eğer beceremezsem size söylerim. Tekrardan tüm hocalarıma teşekkür ederim.

Don joewon Song'u Xbox uygulaması üzerinden arkadaş ekleyin. Ne ayar paylaşmışsa alın kullanın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet katılıyorum don joewon song çok iyi bir sürücü.

@omuldur01 @OMFG EPIC @GyRFaLCoN @AirWick

Dediğiniz yer burası mı ?

1615982257258.png

Bu araçta en popüler olan bu. 5 yıldız yok.

@omuldur01 @OMFG EPIC @GyRFaLCoN @AirWick

Dediğiniz yer burası mı ?

Eki Görüntüle 926731

Bu araçta en popüler olan bu. 5 yıldız yok.
Evet orası. 5 yıldız tümünde olacak diye bir zorunluluk yok o indirilip kullanılma popülerliğini gösteriyor yalnızca. Çok kötü bir ayarda sırf kişi popüler diye 5 yıldız gözükebilir (örn. Don Joewon Song ayarları bana hitap etmez ancak çoğu 5 yıldızdır yayıncılığı ve takipcileri sayesinde)

Evet orası. 5 yıldız tümünde olacak diye bir zorunluluk yok o indirilip kullanılma popülerliğini gösteriyor yalnızca. Çok kötü bir ayarda sırf kişi popüler diye 5 yıldız gözükebilir (örn. Don Joewon Song ayarları bana hitap etmez ancak çoğu 5 yıldızdır yayıncılığı ve takipcileri sayesinde)
Teşekkürler hocam.
Evet katılıyorum don joewon song çok iyi bir sürücü.
Hocam dediğiniz arkadaşı ekledim fakat hangi araçta hangi ayarları yapmış bulamadım nasıl bulacağım ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı