Forza Horizon 4 arkadaş ekleme

KadirhanCoach

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Spor Eğitmeni
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Birkaç hafta önce Forza Horizon 4 oyunun Steam üzerinden aldık. Fakat arkadaşım ile aynı anda oynayamıyoruz, hatta birbirimizi arkadaş olarak dahi ekleyemiyoruz. Onun adı bende görünüyor ben ona istek atıyorum kabul ediyor ama o bana istek atamıyor. Kabul ettiğinde herhangi bir geri dönüt alamıyoruz. Sizlerden ricam bilen var ise anlatabilirse veya bunun ile ilgili bir video vs paylaşım var ise çok sevinirim.

Xbox sitesinden arkadaşını ekledikten sonra oyunu açtığında esc ye bastığın zaman ilk gelen menüde arkadaşlarını davet et ya da arkadaşına katıl kısmı var biz o şekilde rahatça oynuyoruz sorunsuz.

Xbox sitesinden arkadaşını ekledikten sonra oyunu açtığında ESC'ye bastığın zaman ilk gelen menüde arkadaşlarını davet et ya da arkadaşına katıl kısmı var biz o şekilde rahatça oynuyoruz sorunsuz.

İşte sorun da burada zaten. Biz birbirimizi ekleyemiyoruz. Ben istek atınca isteğim ona gidiyor kabul de ediyor ama ne o beni davet edebiliyor ne de ben onu. Etkin arkadaşınız bulunmamaktadır diye görünüyor.

İşte sorun da burada zaten. Biz birbirimizi ekleyemiyoruz. Ben istek atınca isteğim ona gidiyor kabul de ediyor ama ne o beni davet edebiliyor ne de ben onu. Etkin arkadaşınız bulunmamaktadır diye görünüyor.
Win+g yaparak xbox kısayolunu açtığınız zamanda mı göremiyorsunuz birbirinizi?

Yeni konular

Geri
Yukarı