Xbox Game Pass nasıl işliyor?

yuknart

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Game Pass satın almak istiyorum ama ne işe yaradığını tamamen anlamak istiyorum. Game Pass'a sahip olunca bütün oyunları bedava indirip oynayabiliyor muyum? Yoksa belli oyunlar için belli günler tek mi var. Ayrıca biliyorsanız hangi oyunların bedava olduğunu biliyorsanız beni bilgilendirebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar Game Pass satın almak istiyorum ama ne işe yaradığını tamamen anlamak istiyorum. Game Pass'a sahip olunca bütün oyunları bedava indirip oynayabiliyor muyum? Yoksa belli oyunlar için belli günler tek mi var. Ayrıca biliyorsanız hangi oyunların bedava olduğunu biliyorsanız beni bilgilendirebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Game Pass'e sahip olduğunuz süre boyunca içerisindeki tüm oyunları ekstra ücret vermeden oynayabilirsiniz.

Bende merak ediyorum, en önemlisi aldığımız zaman LoL ve Valorant da hesap bağlıyoruzya onu çıkarıp başka hesaba da bağlayabiliyor muyuz?
Öğrenirsen beni de bilgilendirir misin?

Bende merak ediyorum, en önemlisi aldığımız zaman LoL ve Valorant da hesap bağlıyoruzya onu çıkarıp başka hesaba da bağlayabiliyor muyuz?
Öğrenirsen beni de bilgilendirir misin?
Bağlayabiliyorsunuz, lolde sürekli smurf hesap kastığım için bende bu şekilde kullanıyorum istediğin hesaba bağlayabilirsin tüm şampiyonlar açılıyor.

Katalogdaki oyunların hepsini 1 aylığına istediğiniz kadar oynuyorsunuz.

Katalog burada.

Hocam ben fiyatına baktım Game Pass PC için ilk 14 gün 1 dolar sonraki zamanlar için her ay 10 dolar yazıyordu. Fiyatlar böyle mi çünkü benim aklımda 160 TL olarak kalmıştı.

Geri
Yukarı