Forza Horizon 4 bir daha indirime girer mi?

• Konuyu başlatan Lyk7a
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 315

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Arkadaşlar Forza almak yerine gidip Call of Duty Black Ops 3 aldım fakat pişman olup iade ettiğimde indirimler bitmişti, Forza Horizon 4 bir daha indirime girer mi? Yoksa yaz indirimlerini mi beklemeliyim?

İndirime girene kadar Xbox Game Pass'ten de oynayabilirsiniz hocam. Belki sıkılırsınız ve sonra keşke bunu da almasaydım diyebilirsiniz :)

İndirime girene kadar Xbox Game Pass'ten de oynayabilirsiniz hocam. Belki sıkılırsınız ve sonra keşke bunu da almasaydım diyebilirsiniz :)

Öneriniz için teşekkürler ama sıkılacağımı sanmıyorum çünkü daha önce fortune ısland DLC'si ile birliklte 120 saate yakın oynadım. Game Pass almaktan ise beklemek daha iyi gibi çünkü orada oynarsam ilerlem orada kalır ve Steam'e alamam

Öneriniz için teşekkürler ama sıkılacağımı sanmıyorum çünkü daha önce fortune ısland DLC'si ile birliklte 120 saate yakın oynadım. Game Pass almaktan ise beklemek daha iyi gibi çünkü orada oynarsam ilerlem orada kalır ve Steam'e alamam

O zaman siz bilirsiniz hocam. :)

Hocam oyuna microsoft hesabı ile giriyorsunuz bu hüzden ilerleme devam eder.

Geri
Yukarı