Forza Horizon 4 ''Bir horizon yaşam oturumu aranıyor'' kısmında takılıyor

Laxgar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Xbox Game Pass aldım ama Forza Horizon 4 bir horizon yaşamı oturumu aranıyor kısmında takılı kalıyor. Bunu eski bilgisayarımda yine aynı Xbox hesabında Forza Horizon 5'te yaşamıştım. Ne denediysem olmadı Microsoft hesabı kısmında ayarlar varmış Online girebilmek için onları da yaptım olmadı. CMD'den işlemler yapılıyormuş araştırdığıma göre onu da yaptım (bu arada internette değişti eski internet ve eski bilgisayarla da aynı sorunu Forza Horizon 5'te yaşadım yani internetten kaynaklı bir şey değil diye umuyorum) açıkçası. Başka neler yapabilirim?

Bu arada DNS değiştirmeyide denedim.

Forza oyunlarında ne kadar sıfır bilgisayarlarda kurduysam hepsinde bir sıkıntı yaşadım, bazı Windows hizmetleri veya ekran kartınızın hizmetlerini MSConfig'ten kapatmış olabilir misiniz acaba kapattıysanız açınız ben olayı öyle çözmüştüm.

Forza oyunlarında ne kadar sıfır bilgisayarlarda kurduysam hepsinde bir sıkıntı yaşadım, bazı Windows hizmetleri veya ekran kartınızın hizmetlerini MSConfig'ten kapatmış olabilir misiniz acaba kapattıysanız açınız ben olayı öyle çözmüştüm.

Hepsi açık bende zaten bilgisayarı alalı 1 hafta falan oldu.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-10 194301.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-10 194301.png
    20,9 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı