Forza Horizon 4 bir saat oynadıktan sonra takılıyor

aydnk

Femtopat
Merhabalar.

Oyunu ultra'da 2K 60FPS'de sorunsuz kasmadan oynuyorum fakat 1 saat aradan sonra takılmalar oluyor oynanamaz hale geliyor. Oyundan çıkıp girince düzeliyor. Sizce sorunu nasıl çözerim?

Sistem:
i5 4460 3.20 GHz.
EVGA GTX 1070 8 GB sc Black Edition ACX3.0.
Gigabyte H81 S2PV.
16 GB RAM.
600W PSU.
1 TB WD Purple HDD.

Hocam işlemci kötü değil mi bu sisteme?. Darboğaz yapmasa bile ısınıyordur işlemci.
Oyunu 2k da oynadığım için işlemciye yük girmiyor o kadarda. 1080 P ye aldığımda da ay nı sorun oluyor. Grafikleri en düşüğe dün çektim aynı sorun oldu delirmek üzereyim
İşlemciniz o ekran kartına denk değil sanki.
Sistemde herangi bir darboğaz sorunu yok 2K da oynadığım için işlemciye azacık yük biniyor 1080 p ye aldığımda 55% ve ya65% çalışıyor işlemci bence normal

Oyunu 2k da oynadığım için işlemciye yük girmiyor o kadarda. 1080 P ye aldığımda da ay nı sorun oluyor. Grafikleri en düşüğe dün çektim aynı sorun oldu delirmek üzereyim

Sistemde herangi bir darboğaz sorunu yok 2K da oynadığım için işlemciye azacık yük biniyor 1080 p ye aldığımda 55% lerde çalışıyor işlemci bence normal
Sorun sadece Forza Horizon 4'de mi oluyor?

Sorun sadece Forza Horizon 4'de mi oluyor?
Evet ancak FH4 de oluyor. GTA 5 4 saat RP serverinde oynadım hiç bir sorun yaşamadım.
Tekrarden merhabalar.dün forumlarda araştırmam neticesinde sorunun Ethernet kablosunda ortaya çıktığını anladım.Ethernet kablosunu bilgisayardan ayırdım oyuna girdiğimde 1 saat 45 dakika oynadım hiç bir kasma donma sorunu yaşamadım.. Fakat oyunu çok oyunculu oynamıyınca hiç zevki kalmıyor.. Sorunum ethernet kablo ile alakalı bunu nasıl çözerim?
Evet ancak FH4 de oluyor. GTA 5 4 saat RP serverinde oynadım hiç bir sorun yaşamadım.
Merhabalar.

Oyunu ultra'da 2K 60FPS'de sorunsuz kasmadan oynuyorum fakat 1 saat aradan sonra takılmalar oluyor oynanamaz hale geliyor. Oyundan çıkıp girince düzeliyor. Sizce sorunu nasıl çözerim?

Sistem:
i5 4460 3.20 GHz.
EVGA GTX 1070 8 GB sc Black Edition ACX3.0.
Gigabyte H81 S2PV.
16 GB RAM.
600W PSU.
1 TB WD Purple HDD.

Tekrarden merhabalar.dün forumlarda araştırmam neticesinde sorunun Ethernet kablosunda ortaya çıktığını anladım.Ethernet kablosunu bilgisayardan ayırdım oyuna girdiğimde 1 saat 45 dakika oynadım hiç bir kasma donma sorunu yaşamadım.. Fakat oyunu çok oyunculu oynamıyınca hiç zevki kalmıyor.. Sorunum ethernet kablo ile alakalı bunu nasıl çözerim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı