Forza Horizon 4 bir süre sonra kapanıyor

DanceHall.inc

Centipat
Selam. Forza Horizon 4 oynarken oyun 10-15dk sonra kapanıyor. Oyunu tekrar açıyorum sorunsuz bir şekilde açılıyor tam 10-15dk geçiyor gene kapanıyor. Uzun bir zamandır bu sorunu yaşıyorum ve çözüm bulamadığım için oyunu sadece 10dk oynuyordum. Sonrasında sorun bir anda düzeldi 2 gün boyunca hiç sorun olmadı saatlerce oynadım ama son 3 gündür gene 10dk da bir kapanmaya başladı ve artık canımı sıkmaya başladı. Steam'den dosyaların bütünlüğünü doğrulattım, sildim yükledim ama halen daha sorunum devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA driver sorunu, aynısını yaşadım. DDU ile sürücünüzü kaldırıp ekran kartınıza uygun eski 522.25 versiyonu indirin.
Söylediğiniz sürücü güncel sürücüye göre biraz eski değil mi? Eğer ki o sürücüye geçersem nvidianın studio uygulamaların da yaptığı optimizasyonlar ve DLSS güncellemesi gitmez mi?

Söylediğiniz sürücü güncel sürücüye göre biraz eski değil mi? Eğer ki o sürücüye geçersem nvidianın studio uygulamaların da yaptığı optimizasyonlar ve DLSS güncellemesi gitmez mi?
Yani şöyle diyim eğer bu oyunu sorunsuz oynamak istiyorsanız ortalama 2 ay önce paylaşılmış bir sürücüyü indirmeniz lazım. DLSS vs. çoğu oyunda duruyor zaten.

Yani şöyle diyim eğer bu oyunu sorunsuz oynamak istiyorsanız ortalama 2 ay önce paylaşılmış bir sürücüyü indirmeniz lazım. DLSS vs. çoğu oyunda duruyor zaten.
Bildiğim kadarıyla DLSS 2.5.1 güncellemesi, çoğu oyundaki ekran kartı odaklı hatalar, Studio uygulamalarında ki ekran kartı optimizasyonu o sürücüde yok. Sırf 1 tane oyun için diğer özelliklerden vazgeçmeyi tercih edeceğimi sanmıyorum. Gene de yardımınız için sağolun <3

Anlamadığım kısım oyun 2 gün boyunca hiç sorun olmadan çalıştı bir anda bozuldu. Nvidia yı sırf sürücüleri için alıyoruz ve bu tür şeyler olması üzüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı