Forza Horizon 4 bir süre sonra kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

musaayar35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, iyi akşamlar. Öncelikle tüm Türkiye'ye geçmiş olsun, başımız sağ olsun. Bugünkü sorum Forza ile alakalı olacaktı.
Oyunu açıyorum 10-20 dakika içinde oyun ilk donuyor sonra kapanıyor bu sorunu çözemedim yardım edebilir misiniz?

Bende aynı sorundan dolayı oyunu sildim. NVIDIA driverları ile ilgiliymiş. Ben son driverlarda başka sorunlarım çözüldüğü için eski drivera dönmek yerine, oyunu sildim.

Driver ile ilgilidir sistemini atar mısın? Daha iyi yardımcı olabilmek için sistemin Forza'yı zorlukla kaldırdıysa ondanda olabilir ama sistemin iyiyse sürücülerini kontrol et.

(Laptop)
GTX 1650 Ti.
Ryzen7 4800H.
8 GB RAM.
ASUS TUF Gaming A15.

Sisteminiz yeterli. Sizde de driver kaynaklı. Ben çok aradım fakat eskisine dönmeden çözüm bulamadım.

Merhaba, iyi akşamlar. Öncelikle tüm Türkiye'ye geçmiş olsun, başımız sağ olsun. Bugünkü sorum Forza ile alakalı olacaktı.
Oyunu açıyorum 10-20 dakika içinde oyun ilk donuyor sonra kapanıyor bu sorunu çözemedim yardım edebilir misiniz?

NVIDIA driverları ile ilgili. Sürümü eski sürümlere al. Bende benzer sorunu yaşıyordum. Sürümü düşürdüğümde tamamen düzeldi. Şu an kullandığım sürüm 517.48.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı