Çözüldü Forza Horizon 4 Bugatti Chiron hızı sabitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JaegeeR0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben bugün Forza oynarken heveslendim biriktirdiğim para ile gittim Bugatti Chiron aldım.

Ve tam süreceğim arabanın hızı 25 sabitleniyor ve vites atıyor rastgele 1, 7 diye bunun sebebi nedir bir çözümü var mıdır?
Not: Başka arabalarda bu olmuyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 338
Çözüm
Durdurma menüsünde araçlar kısmından ayarcı ayarla deyip vites sekmesinden son dişli oranını düşürmeyi deneyin.
Son atılan resimdeki aracı ayarla kısmına girip aracın özelliklerini sıfırlayabilir misiniz, dişli çaplarında sıkıntı var gibi gözüküyor. Sonra da zorluk ayarlarından vitesi kontrol edebilirsiniz.

Merhaba ben bugün Forza oynarken heveslendim biriktirdiğim para ile gittim Bugatti Chiron aldım.

Ve tam süreceğim arabanın hızı 25 sabitleniyor ve vites atıyor rastgele 1, 7 diye bunun sebebi nedir bir çözümü var mıdır?
Not: Başka arabalarda bu olmuyor.

Büyük ihtimal vites ayarları ile oynadın hızlandırmak için. Aynı menüye dön ve sıfırla ayarları

Son atılan resimdeki aracı ayarla kısmına girip aracın özelliklerini sıfırlayabilir misiniz, dişli çaplarında sıkıntı var gibi gözüküyor. Sonra da zorluk ayarlarından vitesi kontrol edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda 2.10'da gösteriyor vites ayarlarını. Oradan bakarak düzeltebilirsiniz.

Son düzenleme:
Vites oranlarını sona çekerseniz olacağı bu.

Geri
Yukarı